Honda XL 125V Varadero (2003)

Vlastník Cestovatel96
Vloženo 16.4.2014
Aktualizováno 16.4.2014

Tento motocykl je uplně o něčem jiném nez muj predchozí krásně jde za plynem krásný zvuk takovej klidnej cesťáček

Aprilia Tuareg Wind 125: Varadero je levnější co se týče provozu a líbí se mi více

První dojmy - Hned jak jsem motocykl vezl domu (100km) tak už se mi moc líbil byl velký pohodlný akorát jsem se poprvé bál toho že kdyz si neuvidím na přední kolo ze se mi bude blbě zatáčet bohužel sem kvůli váze bojím více klopit zatáčky ale to přijde musím si zvyknout a raději nikam nespěchat

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co mají řidičák jen A1 a líbí se jim velké cestovní motocykly

Doplňky na motorce - Zatím jen zásuvka 12V časem plánuji padací rám, hlavní stojan , přídavná světla, Velký vrchní kufr, boční brašny ,a držák GPS

Tento motocykl byl můj sen už od řidičáku moc se mi líbilo to že vůbec na 125 nevypadá najel jsem na něm zatím jen 400km ale už to mi ukázalo že to byl dobrý výběr krásně se mi na něm sedí vše líbí se mi že to má pěkný prostor pod sedačkou spotřeba je krásných 3.5/100km se spolujezdcem sem jel zatím jen asi 2x ale jde to znát jen pri rozjezdu nebo do kopce jinak mi prijde ze to výkon neztrácí tolik moc se mi líbí že se na něm dá pohodlně cestovat proto plánuji letos delší cesty jen mě mrzí že ten boční stojánek je tak nestabilní vzdy az dám motorku na stojánek tak s motocyklem jeste zahýbu zda nespadne ale to časem nahradí hlavní stojan

Petr_TA
Petr_TA napsal 17.04.14 v 06:39 10b.

Dobrá volba -sázka na jistotu
Taky mám Varana
10b

Dodo_
Dodo_ napsal 16.04.14 v 23:49

Dobrý výber, veľa šťastných km