Kawasaki Ninja 250R (2011)

Vlastník stojaspalka
Vloženo 29.3.2014
Aktualizováno 5.9.2018

Můj další splněnej sen! Kawa byla jasná volba..když jsem ji prvně viděla, tak se mi hned zalíbila a splňuje i další moje požadavky (nízka hmotnost, spotřeba) :)

První dojmy - Pecka! má Ninja má laďák, takže když jsem ji při koupi poprvé slyšela nastartovanou, tak jsem se skoro bála :D ...

Motorku bych doporučil pro - vhodná pro přestup ze 125 na něco vyššího

Doplňky na motorce - padáky, laďák

Na motorce jsem jela poprvé v den koupě a paráda!

Ze začátku jsem byla unešená..oproti 125ce velký rozdíl.. jak ve výkonu, tak zvuku (k tomu přispívá ladák) a celkově pocitu z jízdy..ani jsem si nevšimla, že je o 30kg těžší, ale jediné co jsem začala přeci jen dost pociťovat je spotřeba.. sice si ninja bere cca 4,5 litru na 100, ale oproti dváce je to dvojnásob a to už do pěněženky leze.. navíc za rok najedu okolo 8-10 tisíc km, když se daří :).

EDIT po dvou sezónách:
Jako jo, neříkám, že mi Ninja na normální projížďky nestačí.. ale při cestování ve velkým vedru nějak záhadně ztrácí na výkonu, což je dost otrava.. např. z rychlosti 100km/hod se jí moc nechce rychle zrychlovat, takže předjíždění se najednou stává trošku problém ;D

pak druhá věc, co jsem do výletu do Tater nepociťovala, je to, že se Ninje prostě už nechce do táhlejších kopců.. jede na plno a stejně až tolik nejede :D a když se s tím spojí to vedro, tak fakt nic moc.. proto asi konečně na jaře dodělám neomezený řidičák a třeba tu další sezónu bude něco jiného :)

lukasg
lukasg napsal 12.12.15 v 11:13 10b.

KAWA TOP

wsbk
wsbk napsal 13.08.15 v 20:45 10b.

libac22
libac22 napsal 06.07.15 v 13:22 10b.

Kočky

DOMINATOR
DOMINATOR napsal 19.06.15 v 07:33 9b.

Super

PYTEL1
PYTEL1 napsal 06.05.15 v 11:53 10b.