Yamaha FZ1 Fazer (2007)

Vlastník Wesan
Vloženo 19.3.2014
Aktualizováno 13.6.2016

Nooo je krásná !!! A ještě krásnější bude - až ji trošku vymazlím :) ...Tak začínám mazlit :)) Jak nafotím tak šoupnu nějaké foto ...tak pár foteček v rámci vymazlování :)

Motorka koupena od Bazar - No profík každým coulem :)...Jen doufám že nekacal a vše je tak - jak říkal :)...No vypadá to že říkal pravdu :)

První dojmy - První dojmy super ...projíždka před bazarem - naložení na vozík a v autě litr kořalky a kamarádi :) CCa 0,9 km najeto :) Ale jak říká Mrožoun - ta ti kamaráde sedne ...ta ti sedne uvidíš ...a ten výkon ...ta ti sedne ...proč jen já jsem ji prodával :)...prvních 250 km - Jediná vada : neslyším se !!! :) Na laufu už se ale pracuje :) ...Tak už mám něco málo doděláno :) ...Jestli ten náš vztah pude tak jako doposud - tak se brzo zamilujem !!! :)

Motorku bych doporučil pro - Musíte chvilku počkat - pak se bude doporučovat ...po pěti litrech napíšu :) Tak jedééém :)

Doplňky na motorce - Zatím jsou v hlavě - instalování proběhne ...dám vědět :) ...Tak dávám vědět :)
1) Zlaté čepičky ! Cha Cha cha
2) Tankpad !
3) Fůůůlpad ! :)
4) Taková krabička z názvem power commander :)
5) Grip Barracuda + závažíčka
6) Klín pod potor
7) Páčky
8) zadní blatníček
9) Carbon od RP ( 164,8 HP ) Dáno na brzdě a seštělováno z power commanderem ( 110 Nm ) :)

Stroj si koupil od nás Mrožoun a byla to opravdová krása ...Já svůj sen sním dál - protože B-King jednou bude ...ale Fejzřík se mi tak líbil a tak sem si ho koupil - nejen kvůli kráse ale i výkonu ! Moje SVéčko není spatné - ale po cestě na dovču sem při tempu 90km/h trpěl ...takže sem chtěl zpátky rovný řidítka ! Moje zkušenost je zatím garážová - tzn: že ji neustále zapíjíme v garáži :) ...cca 100km ...ufff nádhera :)...a samo že stále zapíjíme :)

otajs-ZX9R
otajs-ZX9R napsal 28.03.14 v 15:00

Tak ať slouží bejku

fluke
fluke napsal 19.03.14 v 12:46

Hmmmmmmm, tak vidím že tady si někdo umí udělat radost i jindy než na vánoce

Jinak super volba a máš palec nahoru

Až pojedeš vyvětrat koule dej vědět