Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník chasnik
Vloženo 3.3.2014
Aktualizováno 25.8.2014

Vloženo: 21.08.2014, Uskutečněno: 21.08.2014, Stav tachometru: 41800 km, Zhlédnuto: 3x

Jelikož přední brzdy nebrzdily podle mých představ a zadní desky byly sjeté téměř na hranici, rozhodl jsem se pro výměnu. Po nekonečném studování fór a porovnávání cen na eshopech, jsem se nakonec rozhodl pro CL Brakes A3+ dopředu a Goldfren S3 dozadu (tam by mi to bylo celkem jedno).
Předchozí majitel jezdil na Vesrah vepředu a Lukas vzadu. Pokud by někdo zvažoval vesrah, tak jsou ty desky vcelku a nejsou rozdělené na segmenty, to je možná důvod toho, že to nebrzdí, jak by mělo (subjektivní dojem). Po cca 50km zajíždění (lehké brzdění s plynem a hooodně přerušovaně) brzdí nové desky daleko lépe než ty vesrahy. Těžko říct, jestli se to předchůdci nepodařilo polít brzdovkou nebo nějakým jiným svinstvem, které by je znehodnotily, nebo to už bylo od výroby... Každopádně oproti novým byly celkově tenčí asi jen o 2-3mm a rozhodně neměly svůj život za sebou.

• K&N filtr

Rozhodl jsem si udělat radost, když už to nestojí dneska tolik co dřív. Takže K&N filtr + čistící sada (pozn. pro ty, kteří to nikdy neměli v ruce nikdy před tím, JE TŘEBA SI KOUPIT I ČISTÍCÍ SADU - filtr se musí před p

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.08.2016
    Uskutečněno: 03.08.2016
  • Nová zadní guma

přišel zase čas na výměnu zadní gumy, předchozí roadattack 2 nahradí sportattack 3. Už jezdím sám, tak zadek nebude uprostřed dostávat tak na prdel, tak snad chvilku vydrží

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.08.2016
    Uskutečněno: 03.08.2016
  • Rozsypaná převodovka

Tak a je to tu! První velká závada. Jedu jedu a najednou jedu ve smyku v zatáčce. Na spojku motorka nereaguje a kolo je zaseklé dál :( Takže jsem volal odtah. Po rozborce motoru jsme zjistili závadu - rozsypaná převodovk

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.09.2015