Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník chasnik
Vloženo 3.3.2014
Aktualizováno 25.8.2014

Rozsypaná převodovka

Vloženo: 27.09.2015, Uskutečněno: 27.09.2015, Stav tachometru: 44100 km, Zhlédnuto: 17x

Tak a je to tu! První velká závada. Jedu jedu a najednou jedu ve smyku v zatáčce. Na spojku motorka nereaguje a kolo je zaseklé dál :( Takže jsem volal odtah. Po rozborce motoru jsme zjistili závadu - rozsypaná převodovka. Únava materiálu jsem si říkal. A taky že jo, ale pojistné podložky na spojkovém koši. To bez pardonu hovado, které to montovalo předemnou, tu pojistnou podložku SVAŘOVAL. HOVADO, POKUD TO ČTEŠ, TAK TO UŽ NEDĚLEJ OSTATNÍM!!!
Takže po kontrole válců jsme s mechošem usoudili, že bude dobré dát převodovku dokupy. Bohužel to odneslo i olejové čerpadlo, které nasálo nějaké třísky i přes sací koš. Takže:
všechny nové těsnění (vč. srovnání hlavy)
nové olejové čerpadlo
preventivní výměna rozvoďáku (když už je to dole, tak 1000,-kč se tam ztratí
revize převodových koleček - nakonec jsem sehnal 2 převodovky a vybral, co se dalo... zbytek je na prodej

No, kdo koupí tuhle motku po mě, tak bude asi hoooodně šťastný člověk - motor po GO

• K&N filtr

Rozhodl jsem si udělat radost, když už to nestojí dneska tolik co dřív. Takže K&N filtr + čistící sada (pozn. pro ty, kteří to nikdy neměli v ruce nikdy před tím, JE TŘEBA SI KOUPIT I ČISTÍCÍ SADU - filtr se musí před p

Vloženo: 03.08.2016
    Uskutečněno: 03.08.2016
  • Nová zadní guma

přišel zase čas na výměnu zadní gumy, předchozí roadattack 2 nahradí sportattack 3. Už jezdím sám, tak zadek nebude uprostřed dostávat tak na prdel, tak snad chvilku vydrží

Vloženo: 03.08.2016
    Uskutečněno: 03.08.2016
  • STK

Máme s fejzrem první společnou technickou. Prošel bez výhrad se všemi doplňky: LED miniblinkry, páčky, hadice a hlavně výfukem (samozřejmě s homo vložkou) :)

Vloženo: 27.07.2015
    Uskutečněno: 24.07.2015