Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník chasnik
Vloženo 3.3.2014
Aktualizováno 25.8.2014

Vloženo: 03.08.2016, Uskutečněno: 03.08.2016, Stav tachometru: 45500 km, Zhlédnuto: 4x

Rozhodl jsem si udělat radost, když už to nestojí dneska tolik co dřív.
Takže K&N filtr + čistící sada (pozn. pro ty, kteří to nikdy neměli v ruce nikdy před tím, JE TŘEBA SI KOUPIT I ČISTÍCÍ SADU - filtr se musí před použitím naolejovat).
Závěr - ve zvuku jsem změnu nepoznal, ve výkonu nějak zvlášť taky ne, ale subjektivně jde líp za plynem a líp se vytáčí. Čekal jsem, že pojede líp v nízkých otáčkách, ale tam se nic nestalo.
Nicméně se podstatně zlepšily ( k mému údivu) studené starty, když ve výfuku nemám homo vložku.

chasnik (0) napsal 04.08.2016 v 13:29

čoveče nebyl, byl skoro bílý... jinak filtrbox vypadá jak by vyjel z fabriky.
Každopádně tak jako tak se mi podstatně zlepšily studené starty s otevřeným výfukem a už ani nepoužívám sytič
pozn. karbce jsou seštelované relativně čerstvě víz můj deník ;)

Petr_TA (29) napsal 03.08.2016 v 19:53

Tak pokud si filtr KN koupil novej tak už je naolejovanej a připravenej k montáži
Jinak pro běžné ježdění k ničemu ...
Pak se koukni do filtr boxu co tam máš za bordel
Taky jsem si naběhl
Prostě jsem dal na reklamní keci ale už mám zas papírák

• Nová zadní guma

přišel zase čas na výměnu zadní gumy, předchozí roadattack 2 nahradí sportattack 3. Už jezdím sám, tak zadek nebude uprostřed dostávat tak na prdel, tak snad chvilku vydrží

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.08.2016
    Uskutečněno: 03.08.2016
  • Rozsypaná převodovka

Tak a je to tu! První velká závada. Jedu jedu a najednou jedu ve smyku v zatáčce. Na spojku motorka nereaguje a kolo je zaseklé dál :( Takže jsem volal odtah. Po rozborce motoru jsme zjistili závadu - rozsypaná převodovk

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.09.2015
    Uskutečněno: 27.09.2015
  • STK

Máme s fejzrem první společnou technickou. Prošel bez výhrad se všemi doplňky: LED miniblinkry, páčky, hadice a hlavně výfukem (samozřejmě s homo vložkou) :)

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.07.2015