Honda CB 600F Hornet (2000)

Vlastník kratasroman
Vloženo 9.9.2013
Aktualizováno 4.10.2014

Mírumílovný čtyřvál odpouštějící základní chyby. Za to však umí potahat a sám se dere na zadní ;)

Suzuki GSF 600S Bandit: Suzuki u banďourů trpí na spojku a je trochu více náročnější na údržbu, než Honda.
Ducati Monster 600: kamarád z yamahy mne přesvědčil, že ducati je naprd ohledně servisu a lhůty dodání dílů. Je to takový srdcová záležitost, ale taky jezdcí pokladnička. Nebrat.

První dojmy - Úžásná motorka! Dostačující výkon a hlavně ten zvuk! (parádní laďáček). Padli jsme si hned do oka a nemám jedinou výtku.

Motorku bych doporučil pro - začátečníci, ženy (je nízká)

Doplňky na motorce - laďák Leo Vince, karbonové doplňky (pod svody, mimiblatníček), miniblinkry, zadní světlo, pancéřové hadice, širší řidítka

Všichni mi Horneta doporučovali jako ideální mašinu na učení... (původně jsem chtěl Ducati)
Čtyřvál je opravdu hodný, necuká, je ochotný a ve vyšších otáčkách slušně potahá. Co mne překvapilo, tak hned ze začátku jsem u ní měl důvěru v zatáčkách, nemám problém ji úplně naklopit (samozřejmě má obuté kvalitní gumy). Jízda je úžasná, akorát nad 150 už dost fouká, ale je to naháč ... s tím se musí počítat :)
Mašina zatím bez investit, snad bude sloužit dobře. Hornety jsou hodně vychvalované, tak snad budu moct po další sezóně také chválit. Ale už teď jsem do toho stroje zamilovaný, co si budeme povídat :D

Lubos92
Lubos92 napsal 19.04.14 v 10:36

Pěkná .

Sepacek
Sepacek napsal 23.03.14 v 11:51 10b.

Hornet je za deset