Kawasaki ZR 7 (2000)

Vlastník Skopo
Vloženo 1.9.2013
Aktualizováno 17.4.2020

Můj první mazlík, už se na něj moc těším.

Honda CB 500: prý je na mě slabá
Kawasaki ER 5: prý je na mě slabá
Yamaha XJ 600: nebyla nabídka
Honda CB 750: menší nabídka a cena s ohledem na stáří

První dojmy - Čekám na papíry a pak doplním. Dělám na na Kawa ZR-7S papíry tak snad to bude v poho. Byla mi doporučena.

Motorku bych doporučil pro - Prý pro začátečníky, tak uvidíme.

Doplňky na motorce - Držáky kufrů Wingrack

Vybral jsem si ji dle recenzí a doporučení.
Najeto mám 200 m při parkování.
V autoškole se mi na ní jezdí dobře.
nemůžu se dočkalo až se projedu.
Ať už to je.

--- 4.10.2013 ---
Tak včera si vyzvedl řidičák a přihlásil motorku a hned jsem si s ní užil svých prvních 95 km. 50 km mimo město a zbytek po Praze.
Na první vyjížďku jsem si představoval lepší počasí, když jsem startoval bylo 0,9 stupňů, ale už jsme prostě neodolal.
Netroufl jsme si při první jízdě překročit 105 km/h a průměrně jsem jel 85 km/h. Prostě jsme se rozhodl začít pomalu a opatrně neb se chci každý den vrátit domů k rodině.
Zážitek to byl neuvěřitelný a to díky kousku dálnice tak i zacpané magistrály v Praze.
Už se těším na další jízdu kdy jí zase pomalu "proženu".

Skopo
Skopo napsal 24.05.16 v 12:18

Tak minulý týden jsme si splnil sen o moto výletě. Nalítali jsme cca 1600km po Německu, Rakousku a Italii za 4 dny.
Byl to vskutku mazec - cesta tam 550km a z toho 400km chcanec jak sviňa, pak ale dalších 450km paráda sluníčko, zatáčky - prostě sen. Jen po cestě domů jsme spěchali takže závěrem 200km okresky a pak 400km jen dálnice s rychlostí 120-150km/h.
Takže výlet jak má byt snad kromě sněžení jsme měli vše a to i ten sníh neb jsme byli ve výšce 2100 m nad mořem

Doufám, že se mi to povede zopakovat.
Jo a abych nezapomněl tak mě Kawa ani jednou nevypekla a i když jí je přes 16, tak jezdila krásně.
Teď s ní navštívím service a dám komplet do cajku neb si to holka zaslouží

holtík
holtík napsal 04.09.13 v 18:05 10b.

Najezdil jsem na ní 61000 km a to bez poruchy. Tak si myslím, že jsi udělal správné rozhodnutí. A musím podotknout, že Kawa docela slušně lítá. Tak opatrně a u mě deset bodů.

Corum
Corum napsal 01.09.13 v 17:48 10b.

Myslím že dobrá volba.. Já svojí první motorku vybíral podobně a taky mi bylo řečeno, že 500 jsou moc slabé. Nakonec jsem vybral ER-6n a jsem maximálně spokojen.