Yamaha YZ 426 (2002)

Vlastník Hereon
Vloženo 18.8.2013
Aktualizováno 19.8.2013

Klasicke seriove YZ. Motokrosova masina pripravena na zavody.

První dojmy - Prvni YZ na kterem jsem jel samozrejme nebylo moje pze jsem mel jeste DRko, ale kdyz jsem videl ze to je v porovnani s DR prekonovane oplastovane kolo a jede po zadnim i kdyz nechci, byla jen otazka casu kdy se v inzeratech objevi nejaky pekny kousek.

Motorku bych doporučil pro - Jakykoliv enduro jezdec, zkusenejsi motokrosar.

Doplňky na motorce - V podstate seriovka

Na nikdy nekoncici prisun vykonu jsem si zvykl velmi rychle. A na to ze jde z plynu na zadni v pohode jak na dvojku... tak i na trojku...i na ctverku...a pri nejake nerovnosti i za 5 tak to si nemuzu zvyknout snad doted.
Co se tyka endura a motorek vubec, tak je to zatim nejzabavnejsi bajk na kterym jsem jel(mozna teda az na YZ450 2013...to je uplne psycho).
Co se tyka motokrosu tak by to chtelo jeste nejaky mezikrok, vykonu je az moc a ruky mam pak vzdycky jak opice. Na motokros to chce vubec trochu vic zkusenosti a techniky, a hlavne trpelivosti ze zacatku. Me se moje premotivovanost vymstila peknou tlamou a rocnim lecenim...nastesti jsem nezanevrel a enduro jsem zacal jezdit uz jako soucast rehabilitace :).
Momentalne tahle Yamaha proziva kompletni rozborku sborku...sborka se teda nejak protahla,ale uz tady tu akci snad brzo uzavru.

kujawa
kujawa napsal 02.05.15 v 18:52 10b.