Yamaha YZ 426 (2001)

Vlastník jawson
Vloženo 23.4.2011
Aktualizováno 20.7.2013

Tuhle YZ jsem vyměnil za moje RM 250..

První dojmy - Tuhle YZ jsem vyměnil za moje RM 250..:-)

Brutal stroj,jede jak splašená..Ze začátku jsem si sní pěkně užil no,protože když jsem pro to přijel,borec to nakopnul a práskl,motor se zastavil a startpáka tvrdá..Shodili jsme hlavu a zjistili že se urval jeden výfukový ventil a udělal do hlavy pěknou díru..Rozhodoval jsem se jestli ji vzít nebo ne..Nakonec jsem mu řekl že když mi udělá nové ventily a opravit tu hlavu tak to vemu..Tak jsme se domluvili a asi až za měsíc byla hlava hotová..Stačilo už jen zabrousit nové sedlo a vyměnit ventily..na zabrušení sedel jsem to odvezl do polska do jedné firmy pod názvem Moto Szlif,tam mi řekli že to nové sedlo je nahov.. a bude třeba udělat nové s jiného materiálu..Domluvili jsme se že mi udělají nové sedla ventilů,vodítka,vymění a zabrusí ventily,vymění gufera a nastaví vůle..Tak asi za týden to bylo hotové,poskládal jsem to a po dlouhé době jsem okusil tu sílu 45kilovat v motoru.. Jinak jsou tam dělané nové kolečka v převodovce,spojka a olej měněn co 15 Mth..A má leděný výfuk Arrow..Ještě jsem vyměnil gufera + olej v přední vidli bo sní chcalo a brzdové desky,předek i zadek..

Nyní po kompletní GO vršku,ventily,gufera,sedla,vodítka ventilů,ojnice,píst..

jawson napsal 12.10.11 v 11:12

No taky přemýšlím o něčem novější,nejspíš ta YZ 450..
Jinak s motorky nesmíš mít strach,spíš ona s tebe.. A díkes..

kokonhead
kokonhead napsal 11.10.11 v 18:51

myslel hadry..ale na predchozich moto je videt ze vybaveni mas..tak to neres...a moto super, taky bych potreboval neco na enduro, soused ma YZ 450 (2010) ale toho se bojim jen ji nakopne..za tvoji 10 bodů

jawson napsal 26.08.11 v 09:04

Dík..