Yamaha XVS 650 DragStar (1997)

Vlastník Amazonka650
Vloženo 15.7.2013
Aktualizováno 15.7.2013

jsem začátečník, papíry na motorku mám teplé, nikdy jsem nebyla motorkář.. takže nemám moc co říct. Můj drak se mi líbí, není moc živej, ale to mi jako zelenáči vyhovuje, odpouští mi chyby a zatím mne nikde nenechal

Motorka koupena od motobazar češnovice - byla jsem tam poprvé, koupila na "první dobrou" po poradě s kamarády..

Yamaha XV 750 Virago: ty, co jsem vyzkoušela, stály za prd (vzhled, tech. stav, ..)
Suzuki VS 800 Intruder: drak, co stál vedle ní, byl prostě hezčí :-)
Suzuki GSF 650S Bandit: nesehnala.. chtěla jsem banďoura jen proto, že jsem se super povozila v autoškole, když jsem si na něm dělala noty :-) když už s někým vyjíždím, tak obvykle s chopper-partou, takže by ani nezapadl.. :-( Na mne asi zbytečně silná a moc vysoká motorka (těži

První dojmy - První jízda pohodová, doprovodili mne zkušení kamarádi, tak jsem si to užila :-) Je na mne hrozně těžkej (407 kg dle TP), musím si dávat bacha na rovnováhu když zastavíme :-) špatně se mi jezdí s baťůžkem těžším, než jsem sama (tedy každej chlap :) a většina bab co znám). S nemotorkářem se bojím a dlouho nikoho takového raději vozit nebudu.

Doplňky na motorce - nějaké doplňky to má, ale houby tomu rozumím víc se orientuju ve větších přemisťovadlech (2 - 40 tun) ... zatím

brzdy (obložení) zkontrolovány při vyměně olejů, filtrů ... jsou v pořádku (jako nové), ale když jsem párkrát musela fest brzdit, zdály se mi slabší. Těžko soudit, jestli fungujou normálně, nebo opravdu slabé jsou, když začínám a nemám to s čím porovnat
Zatím mám nejeto skoro 2000 km, tak těžko soudit

šejdaM
šejdaM napsal 15.03.15 v 10:12 10b.

hodně šťastných km

mikru
mikru napsal 13.09.14 v 23:32

Amazonka650
Amazonka650 napsal 01.05.14 v 11:23

díky všem sezona zajena už v březnu (při +6°C) ))

Fogy65
Fogy65 napsal 01.05.14 v 08:40

Moc krásná motorka , tak hodně krásných a šťastných km v letošní sezóně

Bulit69
Bulit69 napsal 14.04.14 v 15:49 10b.

za10 to je jasný