Yamaha XVS 650 DragStar (1997)

Vlastník Michelle
Vloženo 2.10.2007
Aktualizováno 26.9.2012

A konečně mám "Véčko". Jmenuje se Vrána, koupila jsem ji ve 2004 v bazaru v Praze. Na nádrži byla trochu ťuknutá a tak jsem ji nechala vylepšit airbrushem. Snížený sedlo, předkopy a představce dělaj pořádnej gaučovej posez :)

Cesty: 2005 - Itálie - Bibione, Benátky, Verona, Lago di Garda. Slušnej vejlet, jen v Alpach "drobet" sprchlo.

2008 - Rakousko - Itálie - trajekt - Řecko a zpátky. Celkem kolem 3000 km za 16 dní. Bomba. Srazy- Hopper party Karlovy Vary 2005,2007, pasování nových členů BD Kroměříž 2006,

letos (2008) sraz velorexů )

Mám jí už čtvrtou sezónu a za tu dobu jsem nalítala cca 19 tisíc

Další info: Postupně bych ráda doplnila ještě foto z cest.

Mašina je teď pěkně zazimovaná a čeká na sezónu. Bohužel ale asi ji nebude moci strávit se mnou, protože čekám mimčo. Budu ji muset vyměnit na nějaký čas za kočárek.

Ale jelikož ve mě motorkářská duše neuhyne, časem se pořídí novej stroj

Bude tedy na jaře na prodej. Je to můj mazel...tak jen do dobrejch rukou

22.3.2010
Tak mimčo je na světě, máme krásnýho kluka jako buka. Ted už je mu 9 měsíců. Mašinu jsem prozatím vyměnila za kočárek, ale mám slíbeno, že mi manžel něco pěknýho postaví, až děti poporostou.
Moje Vrána odešla do dobrých rukou, má opět řidičku. Musím říci, že jsem byla s Drakoušem moc spokojená. XVS 650 je prostě z choperů mašina vhodná pro holku.

Ještě ale musím dodat, že loni jsem si párkrát půjčila manželovo moto, což je XVS 1100 a najela jsem za léto po okolí cca 300 km. Na novopečenou matku je to snad ucházející
Možná, že pak půjdu do nějakýho většího obsahu.

V září 2010 jsem se byla projet a nějaký důchodce mi z parkovacího místa vjel nečekaně do cesty a spinknul mě. Nestalo se nic hroznýho, já celkem v poho, na moto ohnutý padáky (ještě štěstí že tam byly), odřený vejfuky, ohnutý přepákovaní a pár dalších oděrek. Ale nejsprostčí bylo, že ten řidič z místa ujel. Představte si, že doted není situace vyřešená, policie to předala na Magistrát, obviněný se asi půl roku omlouval, že je na smrt nemocnej a když už konečně pánové z magistrátu dospěli k jeho vině, on se odvolal a já budu dále čekat, až nějaký další úřad milostivě stanoví, zda je vinej. A on prý vinu popírá. To jsou dneska lidi. A od pojištovny jsem neviděla ještě ani kačku.

Letos snad bude sezona v pohodě.

V garáži se dotváří "nový" stroj, který možná budu v příštích sezónách sedlat,viz. foto.
Základem je motor z Yamaha Virago 920 z 80.let. Trochu veterán

---

PROSÍM O PODPORU VE FOTOSOUTĚŽI

YDS
YDS napsal 21.07.19 v 11:16 10b.

Krásně nafoceno Hodně šťastných kilometrů

Drtikol82
Drtikol82 napsal 30.06.14 v 10:50 10b.

Pěkná motorka, a hezky nafoceno

HOFA
HOFA napsal 09.04.14 v 20:05

Moc famoza fotečky

Kapustnak85
Kapustnak85 napsal 04.02.14 v 16:12 10b.

krásny drag... tak veľa šťastných km v budúcnosti na ďalšej mašine

čert129
čert129 napsal 25.12.13 v 13:08