Kawasaki Versys 650 (2009)

Vlastník Sten77
Vloženo 7.7.2013
Aktualizováno 9.11.2014

Motorka koupená od moto Soukup Jičíněves. Hned mi padla do oka láska na první pohled.

Motorka koupena od FIRMA:Zbyněk Soukup - Motosport (Jičíněv - Velice solidní a rychlé jednání

Suzuki DL 650 V-Strom: důvod neuveden

První dojmy - Motorka je moc krásná hned padla do oka. První jízda byla opatrná protože jsem ji vezl domů bez povinného ručení,ale i tak to byla moc krásná jízda motorka padla hned do ruky.

Motorku bych doporučil pro - Myslím že motorka je vhodná jak pro začínající jezdce, tak pro ty kteří nechtějí trhat asfalt při každém rozjezdu,ale jezdit jako já na kochačku.

Doplňky na motorce - Doplňky originál boční kufry a turistické plexy od MRA.Dále jsem přidal kryty rukou od SW motech.
Tak dále jsem přidal ukazatel zařazené rychlosti,držák navigace SW motech, padací rám givi,top case od kappa.

Průměrná spotřeba - 3.13 l/100km

Zkušeností zatím moc nemám teprve se seznamujeme,ale i těch pár jízd bylo naprosto úžasných. Až toho najednou víc tak ještě něco připíšu.Takže zatím mám najeto jenom neco kolem 1000km a dojmy z motorky jsou stále ůžasné, ovladatelnost, pro mě dostatečný výkon a celkově pro začátečníka velmy vlídná motorka.
Tak po delší odmlce pyřidávám další poznatky. Sále vládne velká spokojenost najeto neco kolem 7000km a pořád nemám co bych vytkul. V září 2014 výlet na Slovensko plná zatěž a výkon byl přesto plně dostačující + batůžek najeto cca 1000km spotřeba kolem 4,7 l /100km.
Takže stále naprostá spokojenost :)

Sten77
Sten77 napsal 07.07.13 v 20:04

Eyky moc děkuju a stou výškou bych to neviděl tak černě jde koupit snížené sešlo já se svými 178 cm dostanu krásně na zem.

Sten77
Sten77 napsal 07.07.13 v 20:03

Eyky
Eyky napsal 07.07.13 v 19:46 10b.

Nádherný stroj.
Rád bych ho někdy taky osedlal.
S moji výškou Farquaada to ale nejspíš nepůjde.
Ať slouží jenom pro radost..