Suzuki DR 650 (1994)

Vlastník maho4
Vloženo 30.6.2013
Aktualizováno 27.7.2017

Jsem zpátky ze sportu na enduru.22.7.2013Ujel jsem prvních 1000km,a kurva posralo se to.V motoru něco bouchá.Je to v servise a čekám výsledek!!!

První dojmy - Jede pěkně,na první pohled bez chyb.Motor po údržbě.Kapoty v pohodě.Technicky v pořádku.Na cestováni si to musím krapánek vybavit(kufry,zásuvka,padáky ,a různé takové ty zbytečnosti co se mi moc líbí)

Doplňky na motorce - padáky,zásuvka 12v,vyhřívané gripy,kufry,přídavné světla,navigace,

Už jsem jednoválec měl(f650),ale pod tlakem kamárádu na gsx-r jsem šel na Thunderace.Jenom že jsem starý a hloupý a na Ace bych si určitě ublížil.Takže hurá zpátky na lesní cesty a šotolinu,ovšem v mém pomalém tempu - krajinkář!!!Hodnotit budu až natřepu (to je jednoválec) prvních tisíc kilometru.Udělám si takový ten základní servis(olej,filtry,svíčky)a budu jezdit.
22.7.2013Nakoupil jsem olej,svíčky,filtry,padáky a stihlo se mi to pokazit!
8.9.2013Trochujsem si to předělal podle sebe,ale stále bojuji s vibracema,kamarád mi poradil kontrolu napínáku,né natažení ale fyzickou kontrolu poškození,tak to znova rozeberu a uvidíme.Nasadil jsem padáky,zásuvku,originál výfuky,bílé blinkry.

11.9.2013 prasklá lamela spojky a povolený koš.

modlím se aby to byla příčina mých starostí

19.12.2013 Tak si to šinu ze servisu a konstatuji že jsem měl zase smůlu a jsem blbej jak troky.Střihl se klínek na vyvažovací hřídeli a začlo se to protáčet.tzn.vyvažovalo to jen jedním protizávažím.A jak si tak jezdím a jen se každého ptám co s tím asi může být,tak se rozmrdalo kolo,hřídel,ložiska,řetěz atd.Zatím jsem to na dílech a prací odhadl na 20.000,-
31.5.2014 Mám to po opravě.Motor si ševelí jedna báseň.Abych to vyzkoušel tak jsem si objel Slovensko po vnějších hranicích(Polsko,Ukrajina,Madˇarsko) 1550km za 3dny.Spotřeba 4,7 si myslím jde,porucha žádná.Ale kurva mě bolela prdélka.Budu muset řešit a přešit sedlo nebo něco vymyslet.A si myslím že se mnou v brzké době vydupe volnoběžka,neboť při startu a zdechu mi to zní nˇják podezřele.

12.2.2015Tak jsem najezdil 10.000km a šlape to i ta volnoběžka drží.Koupil jsem novou baterku a i to líp startuje,stará slabší asi tolik netočí startérem.Teď to nahodím na podruhé i v 3 stupních.Obul jsem to na špunty a budu to zkoušet i v zimě a v lehkém terénu.

27.7.2017 Tak po dlouhém loučení šla do světa. Vzhledem k mým proporcím a už i kujva stáří budu pošilhávat po něčem pohodlňejším.

radek89
radek89 napsal 11.07.17 v 15:43 8b.

Krása ty kufry sluší

DajaV
DajaV napsal 21.01.17 v 18:57 10b.

Dobrý kufry, dobrá mašina a dobrá výdrž (to znám taky dobře). Dohromady to dělá 10 bodůůů !

Mann
Mann napsal 12.01.14 v 12:28 10b.

Té motorce už dávám po třetí 10b a doufám, že na posled Z vlastní zkušenosti a podstaty věci vím, že motorka za to nemůže. Pokud to nedostane do ruky nějaký dobytek, je schopna při přiměřené péči poskytovat radost dalších xxx let A tady to vypadá nadějně

cert205
cert205 napsal 02.08.13 v 22:08

Kurnik co se stalo?Doufám že ne nic vážneho.Ja se o tu motorku staral a vyimě dostala servis,pneu které mělá mít,řetězovku,a brzdy.
To:Jandys Nevim proč mě tady zbytečně pomlouváš jestli je to kvuli toho žes ji chtěl zpět a ja ji vyměnil jinde.Ja tě do výměny nenutil sám si to tak chtěl a za bandasku sem neručil když jsem ji měl sotva měsíc.
K dr jsem se choval slušně a myslim že v dobré peči sem pokračoval.Ale od tebe taky nebyla ve 100% stavu hůavně zadní brzdy.O těch sem věděl a vramci možnosti opravil.

poldaFZR
poldaFZR napsal 26.07.13 v 19:29

Jak píše Jandys motorka byla v paradním stavu na svoje léta odemne šla s novou vačkou , vahadlama , rozvody+ se kontroloval celý motor jestli by ještě něco nechtělo opravit když to bylo v servise rozebrané .. tak snad to nebude nějak zavažná oprava a brzo budeš na silnici zaleží jak se ktomu choval majitel před tebou... jinak až ji dáš do kupy tak ať slouží a dělá radost jako mě