Suzuki GSF 600 Bandit (2002)

Vlastník Nudista
Vloženo 12.5.2013
Aktualizováno 14.6.2013

Prodáno
Čitelná a nezáludná suprovej držák kterej mě nikdy nikde nenechal a nezklamal.
Jsem moc rád že je to moje první motorka a splnuje všechny moje požadavky co sem na první moto měl

Ducati Monster 600: Jako první motorku sem chtěl osvědčenej držák a ducnu až po ní

První dojmy - Prodáno Když sem dělal papíry na mašinu což bylo v dubnu 2012 a jezdil na banditu 600 rv.1997 tak mě bylo už jasný na čem chci začínat.Měl sem akorát požadavek od roku 2000 v černé barvě a nepadená.O nájezd km mi vůbec nešlo ale koupil sem s najetejma 35tis km nestočenýma protože je přes známeho :) Po prvním otukání motorky sem zjistil že to fakt slušně jede[ted uz bohuzel jen nahore] ale na zacatek si myslim ze je to idealni.Chtel sem hlavne ctyrval protoze je pro zacatecnika idealni.Na motorce sem odjezdil celou sezonu a za kazdeho pocasi.At chcalo nebo ne vzdy sem jel abych dostal motorku do ruky.Přemýšlel jsem jaké je to na superbiku a zda sem udělal dobře že beru hnedka naked ale myslim si ze prave na nauceni je to to nejlepsi.A eště budu muset najet hodně tisíc km abych si řekl ano mám to v ruce a nemá mě čím překvapit

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych to jak začátečníkum skrz pohodovej průběh výkonu kde se ví kde začíná peklo a i pro zkušený jezdce kteří ví že stačí jet okolo 8tis a je sranda

Doplňky na motorce - laděný výfuk,přepákování,plexi,led zadni svetlo,čiré blinkry,řídítka lucas,

Pár krizovek bylo např. když mě v rychlosti 120km)h přehlídl kamion a vjel mi do pruhu.I když brzdy nejsou hlavni prednosti bandita tak za intenzivniho brzdeni zadek,predek i očima sem to ubrzdil a bylo to ok :D Pak nějaký ustřelení kola v zatáčce apod.Rozhodl jsem se ze si bandita lehce upravim a prvni co následovalo byl laděnej výfuk.Nebylo moc peněz tak sem sáhl po jetým a jsem snim spokojenej.Zvuk je luxusní jen je škrábnutej ale to mi nijak nevadí.Následovala montáž menšího plexi,homologované zadní led svetlo a nové čiré blinkry.Pak sem si rekl ze by to chtelo zvednout stuacky tak sem si nechal udelat prepakovani a je to uplna parada.Posez je agresivnejsi a motorka se lip ovlada.Základní udrzbu nebudu zminovat to je samozrejmost jako olej,filtry a mazani retezu.Retez cistim a mazu furt mám ho rád čistej.

Nějaký poznatky po sezone a pul?
Stále mě umí překvapit.Jde jezdit kochačku ale i pořádně za to zatahat.Pro lidi co furt dumaj bandit nebo hornet.Je jednoducha odpoved sedni si a uvidis.Jel sem na hornetu a je to super motorka jen se mi zda moc mala,nepohodlna a celkem takova nic nerikajici.Oproti tomu bandit je poradnej kus zeleza.Pohodlnej a cestování klidně ve dvou je v pohodě.V tahu sem najel asi jen 300 km ale nic me nebolelo takze cestu k mori bych zvládl s přehledem.
Co o něm víc říct?No že by mě nenapadlo že ta motorka může být tak nenáročn á na údržbu

Něco k jízdním vlastnostem a fámám o vlnění a brzdění
Slyšel jsem ze se bandit jako vlní v zatáčkách.Nevím komu co se vlní ale mě se v točkách nic nevlní.Ano kdžy jedu v zatáčce rychle jak prase stane se ze trosku odskoci prdel ale je to o nastaveni podvozku.predni pruziny jdou vyměnit jelikoz se dost potapí ale je to o nastavení a o řidiči.A o brzdách?NEstalo se mi ze bych něco neubrzdil asi by to mohlo byt lepsi ale klidně i horší.
Jak sem rekl je to ten pravej univerzal.Dá se zalétat na okruhu,jezdit každej den do práce po výletech prostě krásnej univerzální bike.

tady nějaký to video:

Kdyz nekde stojime bandit,hornet a cbr tak se dou vzdy kochat k banditu.I kdyz jich jezdi tolik tak je to prostě furt kráska neokoukaná aspon v černé :D

No mašinu jsem dla na prodej protože sem zatoužil po něčem sportovnějším a tohle splní pouze jen a jen ducati.

sidar
sidar napsal 26.05.13 v 18:37 10b.

super bandaska v černým kabátě - špicová volba kemo