Suzuki GSF 600 Bandit (2000)

Vlastník sidar
Vloženo 29.10.2009
Aktualizováno 31.7.2013

Jednooký drak ze země Nippon se narodil pod šikovnými montažními stroji v Suzuki Motor Corporation v prefektuře Shizuoka na počátku nového tisíciletí.

Motorka koupena od : člověka - zkušenosti s prodejcem? mnó... nechtěl za něj hrušky, chtěl peníze. To mne překvapilo

První dojmy - Byl vybrán do programu "řízené upouštění přebytečnýho testosteronu" a zatím si vede dobře. Myslím, že léty prověřený stroj netřeba dlouze představovat.

Motorku bych doporučil pro - nejvhodnější je pro lidi, ... a možná pro pár vycvičených zvířátek též http://nerdnirvana.org/wp-content/uploads/2010/01/bear-on-a-motorcycle.jpg

Doplňky na motorce - varovný snímač před příliš svislou jízdou, plégo, kufřík, padáky

Není to trhač kostek, kterej se za tři překlápí na záda, přesto disponuje dostatečným výkonem, snadno dávkovatelnými brzdami a příjemným průběhem krouťáku umožňující pohyb ve městě a komfortněji odladěným rámem, který žehlí vážný nedostatky našich silnic.

Motor
nemá žádný výkonový propady, ochotně jde za plynem až do 12 tis. otáček, aby vykouzlil široký úsměv pod helmou a na 6. kvalt v závislosti na zpřevodování cválal nějakých 210-225 km/h. Vychází z motoru GSX600F, vzduchem a olejem chlazený 4-vál, 16 ventilů, 57 kW (nějaký koně už se možná pasou opodál) Než si nechá naložit, vyžaduje nějakých 10km k prohřátí, kdy se jen tak převaluje.

Fascinace: opojná vůně motky s rozpáleným motorem po vyjížďce v garáži. Tohle majitelé vodníků asi neznají ) Chladne pak ještě další 3 hoďky. Bloky motoru z rámu vykukují jako laškovná ňadra z malých bikin. Na sezonu 2010 dokoupen padací rám, aby si je neodřela. Jinak jsem zastáncem původního vzhledu

___
2013-03-07 Tak jsem ho dnes konečně vytáhl. Už to nešlo vydržet. Hned mi zlepšil náladu. Bude-li někdo nadávat na globální oteplování, já se nepřipojím, dnešních 12°C v podvečer mi přišlo náramně vhod. Dlouho mi nechtěl chytnout, přesně do chvíle, kdy jsem aplikoval zapomenutý sytič. Pak se dole v kotelně konečně probudili a začali polehoučku makat. Ke konci vyjížďky jsem tam znova hókl, že chcu plnej céres a bylo mi vyhověno. Paráááda
2013 červenec - vandr do Julských Alp, postupně AT, SLO, IT, znovu SLO, HR, SLO, AT. Hory i moře namýcháno 1:1. Ideální počasí, 1700 km, poser proužky konečně smazány. Nádherná motodovča
___
2012 kromě tradičního srazu na Balcárce jsem stihl Geomotosraz v Heřmanově Městci a jednu okružní jízdu po severní Moravě a západním Slovensku s kamarádem Yosiášem. Kromě Červenohorskýho sedla a Buchláků i spousta malých utáhlých horských silniček na CZ-SK-PL pomezí. Vloni navštíven Aš, letos logicky Hrčava - to pravé žmoulání kůžičky.
___
2011 Nežij vteřinou Sloup, motosraz Balcárka, Geomotosraz Litomyšl, Motovýlet po Čechách -podél hranic s krátkými výlety do AT, DE, PL, jednodeňák na Slovensko, jízda do vrchu Soběšice
___
2010-02-27 1400 velký krok pro člověka, ale malý pro lidstvo. Jarní počasí konečně utnulo zimní letargii a s nově nabitou svobodou na dvou kolech jsem zahájil svou motorkářskou sezonu 2010. Po pečlivém prohřátí motoru jsme se sklouzli 50km po R43, kde bylo dnes poměrně volno a nakonec i přes všechna předsevzetí o klidné, meditační kadla-kadla jízdě, i na dvoukilečko došlo :)
Už mi zase začínají pálit klíčky v dlani.
___
Už jsme se aj proletěli do kopřiv, ale nic vážnýho. Na tachu svítilo kromě tisíců i 666 km (že by znamení?) Na naplaveném písečku ustřelil v zatáčce předek, padáky se vyplatily
___
V roce 2010 jsme stihli spolu navštívit pár zajímavých akcí v okolí: eurobikefest , vetoše v Tišnově , motosraz Balcárka , prdění do vrchu , Motosalon Brno, Noční průlet Šalingradem .

Čadil
Čadil napsal 28.06.20 v 18:34 10b.

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 28.12.13 v 11:23 10b.

Parádní Suza a super fotky

Bart1101
Bart1101 napsal 16.09.13 v 22:08 10b.

10b. jasná páka

Nudista
Nudista napsal 27.05.13 v 11:53 10b.

Jasnejch 10b máš ji v moc pěkným stavu.Někdy pojezdíme

lorenc
lorenc napsal 21.03.13 v 16:54 10b.

jasných 10