Kawasaki EN 500 (1997)

Vlastník Audant
Vloženo 30.4.2013
Aktualizováno 6.5.2013

Je to krasavice doufám že na mne bude hodná, je to moje první motorka.

Motorka koupena od FIRMA:khmoto (Kutná Hora) - Vše proběhlo korektně a bez problémů. Motorka je přesně taková jak byla deklarována a jak jsme jí na místě prohlédli.

První dojmy - Super, jezdí tak jak jsem si představoval. Motor burácí, v otáčkách má sílu a ochotně vyrazí dopředu když jí povolím. Máme spolu intimní vztah, vždycky křičí když ji sevřu mezi kolena...

Hledal jsem nezáludný pěkný stroj, prošel různá fóra a obrázkové galerie..
Tahle holka se mi zalíbila na první pohled a pak už jsem jenom hledal kde a za kolik bych jí pořídil.
Chtěl jsem pěknou starou motorku s duší, na které bych se nemusel oblékat do přiléhavých kožených oblečků ("silničáři" promiňte, není to nic osobního jen věc gusta) a která má sice sílu ale sama se nedere do souboje s rychlostí zvuku. Prostě mi tenhle styl sedí. Zatím jsem na ní najezdil 30km a jsem nadšený...

Je přivezená z Holandska, jsem v ČR první majitel.
Včera jsem si přinesl značku a v pátek si jdu pro řidičák, doufám že ne až v pondělí.
O víkendu pojedu nakoupit do Regensburgu nebo Nürnbergu nějakou výbavičku k
Louisovi , a už aby bylo pěkný počasí a ne taková kosa jako teď.

Marky88
Marky88 napsal 18.07.14 v 14:18

Pěkná mašina

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 22.05.13 v 20:33 10b.

Pohodovej stroj. Tak hodně radosti a pohody na cestách. 10b

Timekiller
Timekiller napsal 02.05.13 v 20:38 10b.

Pekna...Mam taky ENko z KHmota a sem presvedcen ze ti bude slouzit stejne tak dobre jako mne... Preji hodne spokojenych kilometru

sabbath65
sabbath65 napsal 01.05.13 v 23:36 10b.

Pěkný kousek , přeji ti jen samou pohodu v sedle a spousty šťastných kilometrů . U mě jasných deset .

fery251
fery251 napsal 01.05.13 v 15:34 10b.

Krásná motorka