Kawasaki EN 500 (1999)

Vlastník prtoun
Vloženo 9.4.2013
Aktualizováno 9.4.2013

Motorku jsem koupil v prosinci 2012 tak že jsem neměl možnost zatím získat dostatek zkušeností s títmo strojem, ale musím říct, že se mi líbí. Má slušný zvuk, bez padacích rámu ale budu snad víc jezdit než padat

Motorka koupena od LM Moto Rabštejnská Lhota

První dojmy - celkem spokojen, když se trochu přitáhne tak umí jet svižně, trochu si říkám, že na delší cesty nebude až tak pohodlná a mám pocit, že je tam příliš mnoho rychlostí s krátkým odstupem. Ale až se s ni skamarádím víc snad to nebude takový problém.

Tento stroj jsem si vybral kvůli tomu, že začínám a nechtěl jsem osedlat koně kterého nezvládnu. 500 je myslím tak akorát na naučení a taky doufám, že si ji oblíbím natolik, že mi bude dlouho a věrně sloužit.Myslím, že na velké cesty to asi zase nebude, ale někdy bych to chtěl zkusit. Po technické stránce zatím jenom tuším, že nebude jednoduchá ani nepatraná oprava protože je tam všechno tak trochu naňahnané, ale jsem zvyklý z auta.

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 22.05.13 v 20:38 10b.

Krasavice. 10b a pohodu na cestách.

prtoun
prtoun napsal 14.04.13 v 22:55

Ahoj Chlapi díky za hodnocení víc fotek bude až víc najezdím ale chci se zeptat chtěl bych koupit kalhoty textil vel L nemáte nějakej tip? Odolné větr a voda a zima Jsem těd chudej tož bych to chtěl koupit starší tak cca do 2000 Kč max. Jestli vás něco napadá tož mi můžete napsat na email Junis78@seznam.cz Díky

Vycho
Vycho napsal 10.04.13 v 19:30 10b.

krásná

fery251
fery251 napsal 10.04.13 v 19:01 10b.

Vynikající volba, budeš spokojen...

deadchopper
deadchopper napsal 10.04.13 v 13:36

Dobrá volba parádní lak a brašny