Honda CB 600F Hornet (2001)

Vlastník fistron
Vloženo 2.4.2013
Aktualizováno 3.3.2015

horneta sem prostě chtěl.. barva šla stranou...ted řeším jestli počkám do léta až budu mít na menší motorku papíry dva roky abych mohl udělat neomezenou a nebo seškrtím.

Motorka koupena od Hodahoda (Chrudim I)

Honda CB 500: hornet je jen o 100 cc a dva válce větší, ale ten výkon by mi asi časem chyběl.

První dojmy - líbí se mi vzhled, ten motor je dominanta. mám plexi a to je super věc. žlutá barva vysněná není ale to je fuk. doufám že mi chvíli vydrží ale výkon je dostačující.

Motorku bych doporučil pro - mírně pokročilí až pokročilí

Doplňky na motorce - plexi, reflexní proužky, závažíčka

po cca 200 km, jsem si nedokázal zvyknout na to, jak to za studena i za tepla vlní otáčkama. myslím že to vážně není normální. to mi dělalo auto když nešla jedna svíčka :D ale hornet táhne furt. to bude asi volnoběžná směs...

po čase...
motorka je prostě srdeční záležitost. na krátké trasy ji ani netahám, vždy ji nechám poctivě zahřát. už i na sytič jsem si zvykl, jak na něj abych motorku neuchlastal. je to dost citlivé :) ale? paráda stroj!

po dalším čase...
dojmy? no hornet 900cc by mi nevadil :D jenže, nevím jak je to pak se spotřebou, a pro studenta to není nepodstatná věc. výkonově mi to bohatě bohatě stačí

po dloouze dalším čase...
motka dostala dunlopky nové přezutí. to je krása v těch zatáčkách teďka :3

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 22.05.14 v 11:45 10b.

Krásný hornetek v ještě krásnější barvě přeji hodně šťastně najetých km

Jarky
Jarky napsal 27.04.14 v 21:25

fakt pěkný stroj 10b hodně km bez nehod

cebeer
cebeer napsal 02.04.13 v 12:27 10b.

Pokud s ním nikdo před Tebou nic neprovedl, tak to si piš, že toho vydrží ještě hodně. Tak ať Vám to spolu jezdí.