Suzuki SV 650S (2007)

Vlastník _Toman_
Vloženo 1.1.2013
Aktualizováno 1.11.2016

Výborná motorka za dobrý peníze

Honda CBR 600RR: moc drahá
Yamaha YZF-R6: u starších problémy s motorem a na novejší nebylo

První dojmy - Zatim jsem s ní najel zhruba 300 km, ale první dojmy super. Po stopětadváce slušnej výkon :-) Konečně nemusim při předjíždění předem ,,vypočítávat", jestli je protijedoucí auto ještě dost daleko a jestli to stihnu :-D

Doplňky na motorce - padací protektory, klín pod motorem, mřížka na olejovym chladiči, držák SPZ, miniblinkry vzadu, červené proužky na kolech, klín pod motorem, výfuk Carbon Can Company, CNC páčky

Po 125 a hotovym řidičáku už to chtělo něco lepšího. Rozhodoval jsem se teda hlavně mezi čtyrválcema, konkrétně R6 a CBR 600 RR (ta se mi líbíla nejvíc), ale ty lepší kusy byly dost drahý. Potom jsem náhodou narazil na SV 650 S, který jsou levnější, takže se dal sehnat i novější model.

Po pár projížďkách musim říct, že jsem koupil dobře. Průběh výkonu mi vyhovuje a je to příjemná změna oproti tý 125, kde jsem musel točit motor až před červený pole. Líbí se mi hlavně zrychlení o maximálku mi nejde, takže jsem rád, že jsem nakonec vybral 2V Zvuk je kapitola sama pro sebe ABS je taková třešnička na dortu

Moje úpravy:

- jiný blinkry (foto v galerii)
- nová přední guma (nakonec jsem pořídil Continental Road Attack a zatim si nemůžu stěžovat)
- laďák (koupil jsem použitej za dobrý peníze, anglickej výrobce Carbon Can Company a homologací a zvuk super) - foto v galerii

8.6. 2013 - Najeto mam necelých 3000 km a s motorkou jsem fakt spokojenej, sice už bych to nejradši odškrtil, ale i tak mě ten motor a zvuk strašně baví. Spotřeba zatim nejmíň 4,7 a nejvíc 5,5 litru. Jsem zvědavej, jestli se změní po montáži laďáku. Každopádně až se odškrtí, tak pujde asi ještě trochu nahoru.

22.2. 2014 - Za minulou sezónu najeto cca 6000 km. Ke konci sezóny začal vynechávat jeden válec, takže pres zimu byla v servisu. Nakonec se musel měnit regulátor a cívka na zadnim válci + se dělalo pár dalších drobností. Teď už jsem začal novou sezónu a motorka zase jede jak má

6.12.2014 - Motorka zazimovaná, letos najeto 6500 km. Naštěstí bez závad. Během sezóny jsem namontoval stavitelné CNC páčky. Na konci sezóny otevřená na plnej výkon, už aby bylo jaro a mohli jsme odstartovat další sezónu

16.6.2015 - Motorka má najeto lehce přes 40 tisíc. Namontovaná nová řetězová sada RK Color s červeným řetězem a CNC rozetou. Foto v galerii

15.12.2015 - Motorka zazimovaná, letos najeto 4000 km. Vše bez závad.

27.10.2016 - Prodaná. Snad bude novýmu majiteli dělat stejnou radost, jako mně :)

Ludvavav
Ludvavav napsal 04.03.13 v 19:06 10b.

Krásný sv... snad se někde na silnici potkáme

_Toman_
_Toman_ napsal 08.01.13 v 18:04

Díky Koupi laďáčku plánuju někdy na jaro

123ps
123ps napsal 08.01.13 v 08:29 10b.

Pěkná, dobře jsi vybral, ještě podpořit nějakým pěkným laďákem

SystemofaSuzuki
SystemofaSuzuki napsal 01.01.13 v 20:05 10b.

Jedem na vlně SV která přichází do sezony 2013

bulldogbiker