BMW R 1200 GS (2005)

Vlastník BrďaGS
Vloženo 16.12.2012
Aktualizováno 5.4.2013

Moje vůbec první motorka a tak je to jako s holkou. Je prostě nejlepší !!!

První dojmy - Nepopsatelný zážitek, adrenalin, euforie, skvělá zábava, ale i respekt.

Doplňky na motorce - No moc už tam toho nenarvu, ale ... už se to šije a co se nešije, je v garáži připraveno na montáž!

Po roce hltání tisíců kilometrů na našich i evropských silnicích se moje první dojmy nezměnily, ba naopak ještě posílily. A tak musím smutně konstatovat, že ačkoli se řadím mezi aktivní vyznavače zimních sportů, tak letos poprvé v životě mi příchod paní zimy vadí. Vždyť od chvíle, kdy jsem Helmuta šupnul do garáže, si připadám jako malý kluk, co se nemůže dočkat Vánoc, protože si každý den stříhám ten pomyslný metr, kde na jeho konci je teplota alespoň +10st C.

Jinak k motorce: Na silnici klidná, poslušná, ABS super, motor má odspodu trošku pytel, ale na to se dá zvyknou. Na plynu ji moc nešetřím a i tak se mi spotřeba motá kolem 5,5 l/100km, což mi příjde v poho.

V terénu jsme toho letos moc nenajezdil a i ta trocha mi stačila, protože je vcelku těžká a i obutí nebylo to pravé ořechové.

Georgik
Georgik napsal 26.12.12 v 19:08 10b.

Kamarádi, Brďa úmyslně zamlčel, že všechny nejhezčí fotky, včetně té profilové, jsem mu fotil já...

fery251
fery251 napsal 17.12.12 v 17:23 10b.

Krása, máš moc pěknou motorku a nádherný fotky

magoss
magoss napsal 17.12.12 v 12:46 10b.

Helmut je fajn a víš co je nejlepší na něm??že je žlutej protože to jsou nejlepší stroje,věř mi
krátkou zimu a spousku šťastných km v sedle

holtík
holtík napsal 16.12.12 v 21:50 10b.

Krásně jsi ho nazval Helmutem. Každopádně je to krasavec honý desítky.

radek89
radek89 napsal 16.12.12 v 21:20