Ducati Diavel Carbon (2011)

Vlastník Dove1
Vloženo 18.10.2012
Aktualizováno 9.6.2013

Neuvěřitelný stroj ... Kdo nevyzkoušel, neuvěří!

MV Agusta Brutale 1090RR: Diavel je lepší!!!

První dojmy - Fantastická motorka, která mi hned padla do ruky ... Zrychlení a zpomalení je brutální. V zatáčkách vyžaduje jiný styl jízdy, než třeba Monster, nicméně nějakých 1000 km a dá se s tím jet opravdu "kudla"! Zábavný a hravý stroj, který na pohled působí těžkopádně a neohrabaně. Realita je však jiná! Lehká motorka, která se skvěle ovládá. Máte pocit, že se z ní snad ani nedá spadnout. Jen si člověk za chvíli uvědomí, že jezdí v provozu strašnou palbu a je to dost na hraně. Prostě se s tím nedá jet pomalu a už se mnou nikdo nechce jezdit! :-(

Motorku bych doporučil pro - Na tohle musíš mít nejen peníze, ale především koule!

Doplňky na motorce - V zimě ho čeká kompletní tunning ... (Ducati performance, Rizoma) Uvidíme co výfuk? Termignoni, Spark, Zard nebo nebo Werkes nebo dokonce něco zajímavého vymyslí u RP tunning?

Je to úplně něco jiného, než zbytek světa. Ať už projevem nebo vzhledem. Ti co ji zkusili, včetně mne, jen nevěřícně kroutili hlavou a byli ztraceni. Závistivci, co ještě neochutnali nebo na ni prostě nemají, po ni plivou. A o tom to je! Doposud mne nic tak nenadchlo, jako právě Diavel. Okamžitě jsem ji chtěl, byl ji posedlý ... A byla doma!

bruttopyr
bruttopyr napsal 26.01.16 v 22:42 10b.

Když jsem ho viděl poprvé, tak mě vzhledově moc neoslovil, ale ten výkon mluvil za vše! Ale pak jsem ho viděl, ale hlavně slyšel (!) a cítil odjíždět od motobaru - peklo!
Od té doby jsem jeho těžký fanda - je to bomba stroj! A dnes už je pro mě nádherný i vizuálně!
Tak ho užívej a na závistivce kašli.

TON-UP
TON-UP napsal 23.02.14 v 10:11 10b.

Chápu tu závislost, chtěl bych to zkusit :) Zatím jsem jej viděl jen zaparkovaného na krámě a je to teda respekt!

Dove1
Dove1 napsal 24.01.14 v 23:39

Prodávám, ale s těžkým srdcem ... Je to skvělej stroj. Letos budu trávit více času v zahraničí a tak nebude na ježdení po silnici prostor. Dostanu se tak leda občas na okruh a tak jsem objednal 1199 Panigale S.

Dove1
Dove1 napsal 24.01.14 v 23:36

Petta
Petta napsal 24.01.14 v 16:30

Pěkná mašina.. Jen by mě zajímalo, proč ji prodáváš? Bude nějaká jiná, jaká? Dík