Honda CBF 600S (2006)

Aktualizováno 17.10.2013

Deník motorky
Nalezeno 15 záznamů

• Žádné velké věci

Trochu to tu zanedbávám. Ale nedějí se žádné velké věci. Zima byla taková jaká byla (nebyla) a tak se dalo jezdit bez větší přestávky. Snad i proto si Hojdu tak nějak víc užívám. A musím přiznat, že mě taky trochu začal

Vloženo: 21.04.2014
    Uskutečněno: 20.04.2014
  • Nevěra

Tak se nějak věci udály a máme v garáž další kousek :-$ . Je to Suzuki SV 650 :-D . Koupená pro manželku |-) , která se také nechala zlákat jednou stopou :-DD . Já jsem si po první projížďce eSVéčko oblíbil a propad

Vloženo: 17.10.2013
    Uskutečněno: 17.10.2013
  • Maďároš

Jelikož na pár týdnů „kotvím“ v Budapešti, tak toho chci využít a trošku se zde porozhlédnout. Celý týden jsem netrpělivě sledoval, jaké bude počasí o víkendu. Zjistil jsem, že maďarští meteorologové jsou stejní jako t

Vloženo: 12.05.2013
    Uskutečněno: 11.05.2013
  • Cesta do Budapeši

Tak se to nějak semlelo, že jsem v neděli po obědě navěsil kufry a vyrazil do Budapešti. Cestu jsem si užíval i když byly úseky, které mě hodně překvapily, jak jsou na Slovensku silnice děravé a rozbité. Konkrétně I/64

Vloženo: 06.05.2013
    Uskutečněno: 05.05.2013
  • Holešovská Motovyjížďka

Jelikož jsem domácí, tak účast byla povinnost! Počasí se vydařilo ačkoliv mraky chvílemi hrozily deštěm, ale naštěstí nic nepustily. Na zevlování kolem motorek bylo u kostela teplo tak akorát, ale při jízdě v koloně mi

Typ: Sraz
    Vloženo: 04.05.2013
    Uskutečněno: 04.05.2013
  • Výměna oleje

Po poledni jsem vyrazil koupit olej a filtr. Zároveň jsem zkušebně pověsil boční kufry, abych potrénoval jak se s nimi jezdí. Překvapivě bez problémů. Až se trochu bojím, že na ně při jízdě zapomenu a zaseknu se v nějaké

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.04.2013
    Uskutečněno: 15.04.2013
  • Jaro je tu

Dnes není co psát. Zkrátka to bylo SUPER!!! :-DD

Vloženo: 14.04.2013
    Uskutečněno: 14.04.2013
  • Sněhová

Na dnešek mám vyhrazené volno. Předpověď hlásí jasno a 10°C. Vyjíždím hned po deváté hodině. Je opravdu krásně, ale zatím jen 4°. V okolí je sníh jen na kopcích. To se však směrem k Prostějovu výrazně mění. Sníh je všud

Vloženo: 21.03.2013
    Uskutečněno: 20.03.2013
  • První 2013

Počasí dnes vyšlo na letošní první projížďku :-P . Bylo to úplně super i když jsem jel doslova jen kolem komína. Díky za těch bezmála 50 km v podstatě po suché silnici. Absťák zase na chvíli zahnán. B-) Sorry

Vloženo: 01.02.2013
    Uskutečněno: 01.02.2013
  • Nové kufry

Jelikož je v plánu motodovolená, tak jsem si už teď v zimě udělal radost a pořídil jsem na moto boční kufry a držáky. Design sice není bůhví co, ale šlo mi spíš o cenu vzhledem k četnosti využití. Kappa K961N+PL174.

Vloženo: 15.01.2013
    Uskutečněno: 15.01.2013
  • Servis i vyjížďka

Chystám se dát mašinu do servisu. Mají se dělat mimo jiné vůle ventilů a seřízení karburátorů. Nejprve přemýšlím o neznačkovém servisu. Pak jsem si to rozmyslel a řekl jsem si, že vyzkouším značkový. Domlouvám termín a

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.12.2012
    Uskutečněno: 21.11.2012
  • Výměna přední pneu

Tak dnes na ni došlo. Změna k neuvěření. Stará guma sice nebyla nijak doskákaná a vzorek ještě nějaký byl, ale docela házela do řídítek. S novou je to paráda. Nasazena Michelin Pilot Road2 (y) .

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.11.2012
    Uskutečněno: 08.11.2012
  • Na dvě hoďky

Je nádherný den, nefouká vítr a teplota kolem 12°C. To prostě nejde odolat. Kolem druhé sedám na stroj a vyrážím. Bude to někam do hostýnek. Vyjíždím z garáže a už na mě svítí hladové oko. Mrška. Včera jsem nestihl dotan

Vloženo: 11.10.2012
    Uskutečněno: 11.10.2012
  • Zadní guma

Mám ji už vyměnit nebo ještě počkat? No vzorek už tam opravdu není. Takže včera objednáno na netu, dnes ji přivezli a odpoledne už se točí na mašině. Jak snadné... :-DD Michelin Pilot Road (y)

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.11.2012
    Uskutečněno: 16.08.2012
  • Koupě

Již několik týdnů trávím prohlížením inzerátů na netu. Černá, modrá, bílá, červená…? Pročítám fóra a hledám názory na moto bazary. Taky hledám recenze na motorky. Projíždím po okolních bazarech a jen tak pokukuji, co se

Typ: Koupě
    Vloženo: 24.11.2012