Honda CBF 600S (2006)

Vlastník CHOPPER.PETR
Vloženo 30.3.2014
Aktualizováno 28.4.2017

Tak moje druhá motorka a stále pokračuju pod křídlem Hondy.Je to 4-válec o objemu 600 cm3.

První dojmy - Na motorku jsem sednul cvaknul jedničku a ujel první 2 metry a bylo jasno todle bude moje další motorka.Je to Honda CBF 600 S polo-kapota 4 válec má krásně kultivovaný chod.Kladně určitě hodnotím motor tak i 6 stupňovou převodovku, člověk tam dostane 6 a může na ní jet skoro pořád.Není to žádnej sport takže to od ní nemůže nikdo chtít, ale mě to vyhovuje, je to motorka na cestování ne na okruhy.Je to také lehká, krásně ovladatelná motorka,takže sní může začínat úplný začátečník tak i zkušenější.

Motorku bych doporučil pro - všem začátečníkům i těm kdo přestupují a potřebují se naučit že něco jezdí rychleji než 125 cm3 :) :D ale i klidnější jezdci, tato motorka dokáže zaujmout tak širokou komunitu lidí, že s ní neuděláte chybu.

Doplňky na motorce -

Motorka je teprve první noc doma takže zkušeností je minimum.Každopádně motorka mi padne jak ulitá, nohy krásně položím na zem hmotnost motorky je něco přes 220 kg takže na manipulaci to také není zase žádná hrůza.Jízdní vlastnosti,ovladatelnost prostě vše dokonalé, přehledné budíky + hodiny vše účelně umístěno.Tato motorka bude určitě dobrá volba a doufám že spolu budeme polykat kilometry a vše bude šlapat tak jak má .

Tak s motorkou mám skončenou sezónu najeli jsme spolu něco málo přes 7000 km.
Krásně jsme se spolu sžili a zvykli si na sebe, což není na takle pohodovým a kvalitním stroj zase takový problém.Za celou sezonu mě nikde nenechala a nenastal žádný větší problém.Dá se říci, že jsem do ní lil jen benzín a foukal pneumatiky a samozřejmě čistil a mazal řetěz nic víc si ode mě nežádala.Nějaký čas jsem spolu i cestovali společně s dalšíma nadšencema jsme projeli Rakouské Alpy,Italské Dolomity pak nějaké to Italské pobřeží,moře a pláže no a nakonec jsme se vraceli domů přes Slovinsko a tamní Alpy, takže spoustu krásný silnic,panoramat a vzpomínek.

Motorka byla teď na podzim využívána každý den, jako doprava do školy a také to zvládala skvěle.Teď už jí čeká jen nějaký ten zimní a jarní servis (jako jsou oleje,filtry,brzdová kapalina,chladící kapalina,výměna pneu) a bude se společně semnou těšit na další sezónu...

Je zima 2016 a motorku vlastním už 2 roky a stále mě dokazuje, že to byla dobrá volba. Každý kdo někdy tahal 4-válec prostě ví co je to za motor, jak je klidný, ale má lineární nástup motoru, dělá z motorky nezáludný stroj, který ovšem umí jezdit taky rychle. Motorku už znám jako své boty, jezdíme spolu na kratší i delší cesty a výlety, dokonce i na motodovolené. Jak už jsem zmiňoval jeto nezáludná motorka, která dokáže hodně odpustit, ale tím pádem nenásilně učit. Ano můžu říci, že mě toho spoustu naučila a dostala mě zase dál. Rychle se na ní získává jistota a důvěra a postupně vám dovolí trochu si na ní za zlobit. Jsem s ní velice spokojen a budu na ní vzpomínat jako na tu co mě naučila jezdit zase o něco lépe.
Tady pár fotek z motodovolené z Rumunska kde jsme objevili nejhezčí silnice, které jsem mohl dosud vidět. Nádherná země, úžasní lidé..

Tuník
Tuník napsal 23.02.17 v 12:13 6b.

chozepepe
chozepepe napsal 12.01.17 v 15:39 10b.

macimir
macimir napsal 24.08.16 v 15:26

milda65
milda65 napsal 03.06.14 v 09:58

Tak ať ti ten nezmar slouží k plné spokojenosti.

Orličan
Orličan napsal 05.04.14 v 17:47 10b.

Máš ji za 10 Ať to jezdí!