Honda CBF 600S (2006)

Vloženo 9.10.2012
Aktualizováno 17.10.2013

Žádné velké věci

Vloženo: 21.04.2014, Uskutečněno: 20.04.2014, Zhlédnuto: 22x

[p]Trochu to tu zanedbávám. Ale nedějí se žádné velké věci.
Zima byla taková jaká byla (nebyla) a tak se dalo jezdit bez větší přestávky. Snad i proto si Hojdu tak nějak víc užívám. A musím přiznat, že mě taky trochu začal lákat okruh, byť nemám brusku, ale rád bych si to vyzkoušel. Škoda, že časově nezvládám Brno v květnu. Možná příště .
Údržba probíhala koncem února u eSVéčka a začátkem dubna u Hojdice. Žádné velké opravy, jen olej, filtry promazat řetězy (kua příští mašina bude s kardanem ) a nová zadní Michelinka Pilot Road 2 (dvousměsovka). A musím říct, že ač na ní mám najeto jenom pár stovek km, tak je to znatelný rozdíl proti Pilot Road "1"! Příjemné překvapení...
Tak jaru Zdar a nové sezóně taky!

• Nevěra

Tak se nějak věci udály a máme v garáž další kousek :-$ . Je to Suzuki SV 650 :-D . Koupená pro manželku |-) , která se také nechala zlákat jednou stopou :-DD . Já jsem si po první projížďce eSVéčko oblíbil a propad

Vloženo: 17.10.2013
    Uskutečněno: 17.10.2013
  • Maďároš

Jelikož na pár týdnů „kotvím“ v Budapešti, tak toho chci využít a trošku se zde porozhlédnout. Celý týden jsem netrpělivě sledoval, jaké bude počasí o víkendu. Zjistil jsem, že maďarští meteorologové jsou stejní jako t

Vloženo: 12.05.2013
    Uskutečněno: 11.05.2013
  • Cesta do Budapeši

Tak se to nějak semlelo, že jsem v neděli po obědě navěsil kufry a vyrazil do Budapešti. Cestu jsem si užíval i když byly úseky, které mě hodně překvapily, jak jsou na Slovensku silnice děravé a rozbité. Konkrétně I/64

Vloženo: 06.05.2013
    Uskutečněno: 05.05.2013