Jawa 350/640 (1992)

Vlastník Klezlik
Vloženo 21.9.2012
Aktualizováno 24.2.2018

První dojmy - Moje první motorka, sice jsem chtěl nějakého choppera, ale z finančních důvodů jsem zvolil starou dobrou jawu. Aspoň budou levné náhradní díly. A zvolil jsem ji i pro velikost, protože mi sedí akorát na moji postavu :)

Tak zatím jsem najezdil necelých 300 km a jak jsem psal výše, moje první motorka. Motorově je v pořádku na svůj věk. Ale i tak by chtěla dát do kupy. Jiná kapitola je už vzhled, kdy původní červená metalíza vzala za své při svých pobytech na slunci. Koupil jsem ji teď na podzim, abych si ji mohl dát přes zimu do pořádku a příští rok začít pořádně jezdit. Zatím nechci psát dojmy z jízdy, ale moto se chová klidně a jede tak, jak by mělo. A pomalu ji začínám přetvářet k obrazu svému.

expert217
expert217 napsal 12.01.16 v 13:59 10b.

Pěkná. Hlavně neřeš píč_ _ _ _ _ a jezdi.

V4
V4 napsal 10.02.15 v 08:59

Pěkná, pěkná, jen co je pravda. Akorát při tom přetváření to nepřeháněj s flexou, neb origo je origo.

Lubos92
Lubos92 napsal 18.02.14 v 14:13

Pěkná .

Barney
Barney napsal 22.09.12 v 11:05

Hezká, třeba se někde potkáme.

Milan1963
Milan1963 napsal 22.09.12 v 10:47

Nahttp://www.motorkari.cz/moto-komentare/?muid=76923# fotkách vypadá zachovale.Do začátku a nejen do něj je to ideální motorka. Sám jsem míval tři Jawy 350 a musím je jedině chválit! Dávám Ti 10 bodů a přeju atˇTě vždy doveze v pořádku.