Yamaha XJ6 (2009)

Vlastník flavio
Vloženo 3.6.2012
Aktualizováno 3.6.2012

Hodna holka, neublizi, neskrabe a nekouse. Nezaludna, citelna, poslusna, pohodlna a presne to co jsem po 10ti letech pauzy v sedle potreboval. Sel jsem na to s respektem, ale diky jejim vlastnostem jsme se rychle skamaradili:o))

Idealni volba na rozjezdeni pro zacatecnika nebo po delsi pauze. Vhodna i pro zeny diky optimalni vysce nebo pro mensi postavy. Trochu me vadil vitr, tak jsem ji potesil stitkem Baraccuda, poresil padaky a trada nabirat zkusenosti.
Pro motani kolam komina nebo na kratsi vylety je optimal. Mesto kousne s potesenim, proplete se kazdou kolonou. Pri delsich vyletech dobry pro jednoho, pri dvou lidech se uz musi vice vytacet a hodne pracovat v zatackach s podrazovanim. I to byl jeden z duvodu proc jsem prestoupil na vyssi obsah. Pri jizde se skupinou litru je nutno ji uz drzet pod krkem. Co me na nasich ceskych tankodromech vadilo nejvic byla nemoznost nastaveni predni vidlice, takze kazda jama byla citit. Holt zase byla prijatelna cena. Celkove pohodovy zazitek a muz jen doporucit:o))

speedow
speedow napsal 08.07.14 v 16:10

Taky jsem mel jednu takovou, stejne barvy i se stejnym stitem . Skvela volba. Ode me to mas za 10!

adalajda
adalajda napsal 24.07.12 v 09:24

Nádherná motorka, v kombinaci s bílou dobrá volba:) Dávám 10 a přeji mnoho šťastných km bez nehod.