Jawa 350/640 (1996)

Vlastník fistron
Vloženo 14.5.2012
Aktualizováno 7.4.2013

jawa 350 s najetých 17 000 km a modrou barvou.

První dojmy - překrásný stroj

Je to můj první silnější stroj mimo 250 4T china dirtbike, 150 mz a pionýra. koupil sem to od velice hodnýho kluka z HK co schodou okolností chodí na stejnou školu v Brně kam se hlásím. Prodal mi to za 26 000 kč (na kupní smlouvě 14 kuli daním) a když sem to měl už doma, oznáímil jsem mu objevenou vadu, že je strhlý závit na hlavě. stalo se mi to po pár kilometrech (50) on že mi polovinu z opravy zaplatí. slušný to hoch!

dneska jsem nasadil nový padací rám a natřené výfuky. mělo to delší trvání, protože moje koncovky byly tak zas*aný že mi z toho cákal o lej na zadní kolo. no dneska už je vše ok. jak sem koncovky vyčistil? jeden pán mi je pověsil nad slévárnu železa (cca 600C) a výfuky mi přišly snad o kilo lehčí. jen popraskaly nýty a nerez plech zmodral. stejně už nedržel tak sem ho poslal do sklepa :D výfuky jsem natřel barvou na kamna. odolná pro 750 C tak snad to bude držet. zatím vše ok. akorát mi barva drobek nesedí barevně.. viz fotky:)

přemýšlel sem udělat si GO. ale zatím nebudu. motorka jezdí, průběžné utahování dělám. motorka chytá, smrdí jako každá jawa... inu nemám problém. a zatím neznám nikoho kdo by mi řek v jakým stavu je motor. mě se zdá ok.

myslím že motorku asi prodám. brno... vejška čeká. a potom se poohlédnu na jaro na něco silnějšího.. asi hornet. nevím jak ta jawka má jet, nyní sem si znova utahoval šrouby... a nevím neustále se mi něco posune nebo hejbne (zadní kolo)... inu chce to péči. ale ohledně motoru, chlap ze suzuki po očku koukl... a akorát že to chce asi výbrus. no dosud sem neměl problém.

dneškem motorka prodána. snad bude sloužit :)

dnes jsem si našel toho hocha.. komu jsem to prodal. no spadla na mě hrůza!!!
že spousta věcí byla na motorce polorozpadlá... ty*ole a že se kutálela ze svahu. příště nebudu nikdy věřit tomu.. od koho motorku kupuju. co není psáno není dáno... a i papír snese vše... takže co se týče motorky.. doufám že horneta co detka mám tak není na tom podobně :(

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 07.06.12 v 12:41

Moc pěkná motorka . Oceňuji věrnost k české značce. Přeji spoustu km bez závad a nehod. Uděluji ti 10bodiku. Snad se ti moje Jawka také bude líbit a nějaký ten bod od tebe dostanu .

Endy
Endy napsal 15.05.12 v 15:29

Modrá Jawa - tak je to správné!
Spotřeba je nehorázná - může se stát, že se nevyhneš výměně karburátoru. Nedávno to řešil c.j.

fistron
fistron napsal 15.05.12 v 12:58