Kawasaki Z 750 (2007)

Vlastník Freedomák
Vloženo 24.1.2012
Aktualizováno 1.7.2014

Skoro se slzou v oku jsem jí prodával a přes všechno co sme si zažily na ní budu moc rád vzpomínat.Byl to můj mazlik,takovej šperk co musíte mít když chcete aby se lidi otočily.Novému majiteli přeju jen to nejlepší a hlavně spokojenost a kvantu bezproblém

První dojmy - Taková ta moje srdeční '' Blek edišn '' =)

Motorka koupena 19 ledna,naše ''láska na první vrknutí'' u nás proběhla hned když sem jí poprve přejel po křivkách :) Je to holka těžká ,neposlušná a celkově je to takovej neotesanej kmen na kterej když si člověk zvykne tak s nim předjede lecjakou kánoj.Trable sme si spolu zažily hlavně v období zvykacím protože otáčkoměr mi stačil do 7 tisíc a celkově to neni nějaká hračka ale motorka co si nebere servítky a zaváhání a nějaká prodleva v myšlení a ovládání je dost razantně znatelná na jízdě.Jelikož mám rád dot custome styl ale zase není tolik financí tak přes ty tzv.''pikatchovinky'' sem jí dopřál hodně doplnků a chtěl sem se odlišit aspon trochu od toho hroznýho stereotypu kde si na srazech motorky pomalu nerozeznáte se sousedem. Foto ze Slovenska v plný polní

svetlikjirka
svetlikjirka napsal 01.01.14 v 15:25 9b.

Super mašina

dave101
dave101 napsal 24.02.13 v 00:42 10b.

Jak jinak, než 10b.

GeorgePanek
GeorgePanek napsal 06.02.13 v 08:09 10b.

s touhle kawou jsem dal tri sezony a 45 tis km a slapala jak hodinky tak at ti to lita davam 10b

Ota.Z750R
Ota.Z750R napsal 09.01.13 v 20:37 9b.

Zedík super , jen to Michal - kufr patří na skutra, je to jako vozík za Ferrari

Michal86
Michal86 napsal 18.12.12 v 20:19

Hoj,pěkný Zetko, jen ten kufr, neměl bys lepší textilní brašny ...černá je moc pěkná...