Babetta 210 (1983)

Vlastník Barney
Vloženo 8.7.2010
Aktualizováno 3.6.2014

Úplně první motorka, kterou jsem kdy řídil. Spíš to nejelo než jelo, ale i tak paráda!

První dojmy - Je to dědova Babetta, už dlouho na ní nejezdí, tak se někdy v r. 2004 dotáhla na chalupu a tam jsem na ni začal lítat já.

Motorku bych doporučil pro - Na krátké dojíždění do práce, přesuny po městě.

"Motorka" má najeto necelých 13 000 km, bez jakékoliv velké opravy, nebo výměny čehokoliv. Kdysi se na ni jezdilo jen do práce a zase z práce, nějaká údržba nikoho netrápila, a podle toho taky teď vypadá.

Babetta pořádně nestartuje, a když už náhodou po rozšlapání z dlóóóuhého kopce chytne, tak ani moc nejede. Někdy tam nechce skočit dvojka, když už se to povede, tak se ručička tachometru dokáže vyšplhat až na 45 km/h! A to je teprv jízda, všechno to chrastí, křupe, mlátí, ale jedeme!

ZIMA 2012/13: Táta si dotáhl Babettu z chalupy a pouští se do velkého znovuoživení. Chce to na lítačku do práce.

Bundes
Bundes napsal 13.08.14 v 10:45 10b.

Vladimir-U.
Vladimir-U. napsal 27.01.13 v 13:13 10b.

Taktéž přeji zdárné dokončení renovace a spousty odjetých kilometrů v sedle tohoto velmi výkonného stroje

Profesional
Profesional napsal 25.02.12 v 12:02

Mám ji taky dobrej stroj,dávám 10b

Martic
Martic napsal 17.08.10 v 22:16

Pěknej popis a podle fotek i fešanda . Tak ať jezdí bez problémů jako vix . Máš to za 10 bodů

SLUGI
SLUGI napsal 08.07.10 v 22:06