Kawasaki Ninja 250R (2008)

Vlastník kobra33
Vloženo 21.6.2010
Aktualizováno 11.7.2014

Moje první větší motorka - na rozježdění si myslím skvělá! Vzhledově je moc hezká, slušný výkon, pro začátečníka ideální.

První dojmy - Moje prvni motorka po delsi dobe, driv jen Babeta a pak Simson. Prijde mi docela ziva na 250. 😊

Včera 24.9.2010 jsem svoji Ninju prodal. Nakonec jdu do silnější... najeli jsme spolu necelých 4.000km, sloužila mi bezvadně - nemohu si stěžovat, ale 33 koní přijde po nějakém čase málo.

Koupil jsem ji ojetou, najeto 5,5 tisíc km, mám ji cca 14 dní a zatím max spokojenost. Ale teprve čás ukáže, jaká to byla volba. Podle recenzí, testů co jsem četl, bych litovat neměl. Zkušeností moc z jízdy s Kawou ještě nemám, nebyl čas jezdit a když čas byl, nebylo počasí, takže mám nejeto jen 150 km... výkon 33 koní mi pro začátek stačí.
Hlavně je dobře a lehce ovladatelná - což má dáno suchou váhou (bez náplní) něco přes 150kg, prostě ideální na začátek. Brzdy jsou slušný, alespoň mi přijde na výkony, které se mnou zatím dosahuje.
Jen zrcátka jsou problém, sice vypadají hezky, ale dozadu v nich toho moc nevidím, ať je naklápím jak chci. Pokud nepohnu rukou k tělu, tak za sebe nevidím.
Kolegové v Japonsku mohli nechat trochu delší převody, alespoň 1ku a 2ku. Protože na 2ku se rozjedete max.rychlost 100km/hod a zastaví vás omezovač... jinak ostatní rychlostní stupně jsou v pohodě.
Občas píská ventil na nádrži, když vyrovnává tlak, ale kdo si přečte pár recenzí, tak s tím počítá a nepřekvapí ho to. Mně to tedy vůbec nevadí.
Tak a teď jdu jezdit, abych nabral další zkušenosti... ty pak budou v deníku.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 24.02.12 v 09:33

Pěkná motka. Dávám ti na ní 10 bodu. Přeji spoustu km v letošní sezoně bez závad a nehod.

fleet.admiral
fleet.admiral napsal 19.08.10 v 12:10

Černá ninja má něco do sebe, když jsem ji viděl naživo v showroomu, okouzlila mě... 10 bodů!

kobra33
kobra33 napsal 04.07.10 v 20:24

Jo, jo kupoval... byla padlá, ale měl jsem to nejblíž, skoro za humny a nakonec mi to nevadí, i když jsem chvíli váhal. Ta tvoje vypadá taky hezky, zelená je prostě _Ninja.

hrtak
hrtak napsal 30.06.10 v 23:00

Gratuluju, kupoval si ji u te slecny u Plzne? Bo ja se na ni byl podivat a nakonec sem vzal tu co mam v profilu (precijen za ty samy penize a nebyla padla), ale o tyden pozdeji sme chteli vzit i tuhle pro pritelkyni a slecna rikala, ze si tam pro ni akorat nekdo jede :).

Lexa999
Lexa999 napsal 24.06.10 v 18:59