KTM EXC 450 (2004)

Vlastník LuVo
Vloženo 18.5.2010
Aktualizováno 23.11.2022

17.5.2010 koupená, dlouho stála v Shiva motoshopu, nakonec koupená přímo od vlastníka

Dle počítadla má mít 133mth, tak uvidíme, jak bude fungovat. Je dost otřískaná, opadaná, ale je moje Zatím jsem se svezl jen po silnici, ale asi bude dost tahat za pracky. Moc jsem jí chtěl a konečně ji mám, tak doufám, že mi nenakope prdel a nepovede se mi něco jako minulý rok

Oranžový kladivo na čarodějnice. Uááá, už se nemůžu dočkat pořádnýho svezení

8.7.2010 Tak jsem se konečně dočkal a po výměně oleje jsem se trochu svezl.
No to jsem nečekal, jak to se mnou bude mávat. Jsem nadšenej, unešenej, v extázi, musím se smát. Tahá to za pazoury jak prase, asi nevyužiju veškerej potenciál týhle motorky... A já vůl uvažoval o 530 EXC, já měl radši koupit 400 EXC

Po projetí tekly vidle - přetěsnit v servisu, nová vata do výfuku, srovnání brejlí
Pak přišla na řadu ložiska v zadním kole, nový kryt kyvky a spodní vodítko řetězu

10/2022 - prodáno. Po 12 letech, mnoha enduro, endurosprint a crosscountry závodech, asi 8 výletech po Rumunsku a posledních letech bez pořádného využití jsem svojí Kačenku prodal. Zbyla hora super zážitků nejen s touto motorkou, ale hlavně s lidmi, se kterými jsem jezdil.

Jimmos
Jimmos napsal 05.02.15 v 23:18 10b.

parádní věc..

StormCZ
StormCZ napsal 16.02.11 v 14:02

jo 450 je dobrej dělník

crasherx
crasherx napsal 14.09.10 v 01:14

450 je brutální dělo, na to bacha! Ono ostatně stačí to 250 co mám. To umí taky slušně vzít, když člověk není trénované nebo to nečeká
Jinak přeju hodně radosti s nádhernou Kačenkou a samou pohodu a srandu

BAHNU ZDAR!

Hans

ready
ready napsal 08.08.10 v 21:01

Tak hlavně opatrně taky sem uvažoval o 525 exc a sem rád, že mám 450 exc je to nářez