KTM EXC 450 (2007)

Vlastník TomaTy
Vloženo 10.2.2016
Aktualizováno 14.2.2021

Motorku jsem koupil od člověka, kterej jí vlastně ani neprodával :D
Libore děkuji ;)

První dojmy - EXC 450 jsem měl již před 6 lety, tak vím do čeho jsem šel a co očekávat. Měl jsem model 2006 a nyní 2007. První dojmy zatím žádné, motorka je krásná, nedobitá a teď se připravuje na sezónu.

Motorku bych doporučil pro - Hobíky, profíky

Frézované brýle
Kola Excel Pro Series G2
Odpružené klemy
Mřížka na světlo

Stará dobrá klasika od KTM motor RFS. Co víc psát, kdo zná ví, kdo neví si najde, koho to nezajímá tak ohrne nos. Zachovalé moto které okouzlí nejednoho nadšence těchto typů, kor ve verzi Factory. V motoru vše původní, žádné mazání medu kolem huby. Nechají se udělat tlumiče na sezónu, dostane nové botky, polepy na kyvku a vidle a může se začít. Ve 250 mth se otevře motor, udělá se co je třeba a na dalších 200 mth vychechtáno.
Skok z SX 350 F 2012 Cairoli Edice, jsem na to zvědavý, když se moto občas vytáhne na trať jak bude moc těžká oproti klasické krosce... JInak na takovéto mrdání po lese bude super!

Po 20 mth naprostá spokojenost, moto je supr jak na trati tak na enduro. Neskutečně gumový motor! Není problém jí na 3jku otočit kolem nohy, trošku zaspojčit a jede se dál... Jen budu časem pořizovat o chlup tvrdší pružinu 84/250 (serie 80-250) a jsou ve výrobě polepy na nádrž. Jinak olej po 7 mth a olej filtry ob výměnu oleje. Tak snad se mi za to odvděčí :)

Už je minulostí. Ať dělá radost novému majiteli.

msmita
msmita napsal 11.02.16 v 14:48 10b.

Pěkná Tak at dělá radost a překonává vrcholy

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 11.02.16 v 02:40 10b.

Pěkná Káča v pěknym stavu, ať dělá radost !
10B

Zelinář
Zelinář napsal 10.02.16 v 11:18 10b.

Presne neco takovyho bych chtel, fakt pekna