Kawasaki Z 750 (2004)

Vlastník MThomas
Vloženo 18.5.2010
Aktualizováno 18.9.2012

Tak tohle je moje velká srdcovka!Prostě když ji miluješ, není co řešit!:))

Jak začít...emtéčko mi jednoduše už nestačilo a začal jsem se porozhlížet po něčem jiném... a Zetko se mi vždycky líbilo, už jak přišlo na trh, tak to byla prostě paráda. No a v pondělí jsem si splnil jeden z několika motorkářských snů Místo prodeje nebylo úplně nejblíž, páč jsme museli zajet až na Moravu do Prostějova. Ale koupi se mi už nechtělo oddalovat a i přes nepřízeň počasí, která panuje na Moravě jsem si řekl, že ji prostě odvezu po své ose. Zetko má obutí Pirelli diablo supercorsa, což jsou polookruhové gumy, z čehož jsem měl tak trochu obavy, jak se budou chovat na mokru a navíc ve cca 20-30% stavu, což není zrovna moc. Nicméně jsem byl odvděčen nečekanou stabilitou...ty gumy prostě lepí!!! Sama motorka už po prvním nasednutí byla neuvěřitelně lehce ovladatelná a kam ji pošlu, tam jede. Za první dva dny jsem najel včetně cesty z Prostějova cca 450km a jsem maximálně spokojen. Dával jsem dnes výlet přes Beroun směr Karlštejn a v těch zatáčkách je to paráda... zatím tedy nelituju a usínám s tím, kam kawičku vezmu příští den
Jinak motorka je téměř v originálním stavu. Má jen podsedadlovku ermax, miniblinkry a ještě tmavé plexi.

Karol666
Karol666 napsal 15.08.12 v 12:38

kdybych nebyla tak malinká, taky bych si jí pořídila

DemolitionDave
DemolitionDave napsal 01.02.12 v 08:29

Krásný Zeďák, plexi štítek tomu sluší..hodně štastných km!

m_beruska
m_beruska napsal 31.05.11 v 09:39

parádní moto!!!

Sphere
Sphere napsal 12.05.11 v 17:25

pěkná, elegantní klasika za 10

istonbike
istonbike napsal 03.03.11 v 09:45

No teď jsem si všiml že už jsem tady hodnotil...aspoň máš víc komentářů ať žijou Kawy