Cagiva Supercity 125 (1998)

Vlastník Ajonek
Vloženo 11.2.2010
Aktualizováno 6.4.2010

Málé, milé a mrštné endurko ve 125ccm, no ale hlavně je moje. Ikdyž nic moc výkon mě(zatím)stačí.

SC jsem si koupil na konci prázdnin 09, nadšení bylo opravdu veliké, protože je to jiný výkon než na jaký jsem byl zvyklý na XL125V. Jizda se absolutně nedá srovnat,je to jak "nebe a dudy". S varanem, neustálý plazení mezi zatáčkama, je fakt, že stupačky byly taky odřený, ale nepokládalo se to tak dobře jak SC a když za zatáčkou chytnu za plyn, a nejsem pod 7tis tak to má na mě nezvyklý zrychlení, což se mi opravdu líbí :) Co mě ale zklamalo byla spojka, je mi jasný, že je to dvoutakt,tk jsem se ptal kamoša, co má CS 94, tk se projel a k mému udivu povídal, to je upě normální, takže tak...no k záporným vlastnostem patří jako u každé moto neustále prázdná nádrž :D

Lubos92
Lubos92 napsal 08.01.14 v 20:21

Pěkná .

CryingDragon
CryingDragon napsal 11.05.10 v 23:36

to jo ale aby jsi nekouřil moc dlouho, neb kdo ví co by na to řekla baterka a start ale libí se my jak ji máš vymazlenou.

funtom.24
funtom.24 napsal 15.03.10 v 20:45

Ještě jsem se díval, že to nemáme k sobě daleko, tak to možem někdy projet :)

funtom.24
funtom.24 napsal 15.03.10 v 20:41

Moc pěkná, ať slůží!

Waldas28
Waldas28 napsal 08.03.10 v 23:32

A za zminku stojí jestě zesilovač v kufru, to jen když se při vyjížďce zastavuje na cigarko, tak ať tam nestojíme jen tak s tiše v koutku :D No tak to je vál tak at to slouží