Cagiva Supercity 125 (1994)

Vlastník RomanGSXR
Vloženo 9.3.2009
Aktualizováno 5.8.2010

Parádní dvoutakní italka...

podzim 2008:Cagivu jsem koupil na podzim ,kdy se dalo jeste obces svist ,ale uz to nebylo nic moc,ale to ted je jedno.Cityna byla lehce polozena na levou stranuod predchoziho majitele ,ale odnesly to jen plasty,byly odreny a jen lehce jeden polamany.Pred zimou jsem na ni najezdil asi tak 200km a ted tak 50 km.Pres zimu jse ji celou rozebral a pomalu predelal ,aby vypadala k svetu.Motor jsem nastesti nemusel resit ,protoze je po GO najezdeno asi 3000km.Tak ze jsem resil hlavne estetickou stranku motky.Byla v barvach Lucky strike,neze by to bylo spatne ,ale prece jen jsem chtel neco co nikdo nema ,nejaky svuj original.Takze jsem se rozhodl si dat barvy podle sebe.Kdyz jsem se rozhodl presne jak to bude vypadat ,tak to vsechno zacalo.Celou jsem ji rozebral a nechal zavarit plasty.Potom jsem si dosel za lakyrnikem a vysvetlil mu ,jak bych si to predstavoval,rekl ,ze s tim nebude problem,tak jsem mu dovezl plasty a cekal az mi je nalakuje.Mezi tim jsem si koupil nove pneu a nechal jsem to obout.Porad mi tam na tech kolech neco chybelo.Chtel jsem ssi nechat vylestit limce kol,ale to bylo proti prouzkum o dost srazsi ,takze vyhraly prouzky ,samozrejme reflexni a do barvy plastu.Po dlouhem nervovani s prouzky se povedlo a byly tam nalepeny.Dva dny na to mi volal lakyrnik ,ze to mam hotovy at si pro to prijedu.Plasty byly paradne nalakovany a ja si nemohl stezovat.Jeste ten den jsem je na motku namontoval a uz to vypadalo zase jako motorka.porad tam bylo par malych detajlu ktery jsem chtel doladit.Tak jsem koupil nove blinkry,gripy,zrcatka a takovy ten navlek na hrazdicku u riditek.Vse jsem zadelal a motka byla temer hotova.Porad mi to pripadalo tak nejak moc ''jednobarevny'' ,tak jsem si jete nechal vyriznout samolepky.Kdyz prisly tak jsem je nalepil a bylo hotovo.Ted jsem uz jen dokoupil kufr.

S Citynou jsem zatim nadmiru spokojen.

podzim 2009:Tak s tímhle strojem máme nalítano cca 9000Km.Je super na vyřádění,zvládá i delší cesty.Parádně drží v zatáčkách,má super brzdy,jde celkem pěkně za plynem.Na konci černva jsem zadřel,díky sportovnímu filtru(děsně se ochudila směs).Takže Nový píst,nikasil a když už to bylo rozebraný ,tak i ložiska a veškerý těsnění.Po této opravě mám najeto 780Km ,takže ještě na jaře budu chvíly zajíždět.

jetofuk
jetofuk napsal 20.12.09 v 12:54

pěkná motorka

rraol
rraol napsal 16.12.09 v 13:04

Pěkná, je vidět že ji někdo miluje A v nové barvě rozhodně hezčí než v lukinách - gratuluju a ať pěkně jezdí

funtom.24
funtom.24 napsal 09.12.09 v 18:36

Pěkná, o červené jsem taky přemýšlel, ale nakonec se mi lucky zamlouvá, tak z toho nic nebude :) Jinak děkuju za fotky, pomohly

dančic
dančic napsal 07.12.09 v 20:22

pěknámotka.. pěkně opravená.. lak je fakt pěkný.. jenom ty nálepky.. osobně bych volil jiný font aspoň na ten nápis cagiva.. ale to je věc vkusu

dr.dainese
dr.dainese napsal 21.10.09 v 22:52

Pěkné...v 16 sem o ní snil...