Yamaha FZ6 N (2004)

Vlastník strejdach
Vloženo 13.1.2010
Aktualizováno 17.5.2010

Černo-stříbrná krasavice,100 kobylek,nepůvodní lak,

Tenhle naháč je ideální pro všechny,kterým stačí ke štěstí požitek z jízdy.Při zátahu netrhá ruce,do 4000 otáček se nic neděje,je líná a nechce se jí ,pro svižnější jízdu musíš držet otáčky nad 7000,ale při normální jízdě stačí řadit kolem 7000 .Když se chceš pěkně svézt,tak musíš hodně řadit,při předjíždění klidně o dva dolu,ale tím si jen umocníš zážitek z jízdy.
Je velmi lehce ovladatelná,do zatáček padá sama,podmínkou jsou ale dobré pneu,jako u každého stroje.Letos jsem měl obuto Avon Storm ST v poměru cena-kvalita mi vyhovovaly.
Maximálku jsem podle tacho udělal 225 km/h,ale nejlíp se na ní jede max. do 170.
Zadní tlumič je stavitelný,já se svými 75 kg mám nastavenou největší tvrdost-motorka je stabilnější v zatáčkách.Lehce zvládá i horší silnice.
Na cestování mi maximálně vyhovuje,po delší jízdě moje kosti nepociťují bolest,posez je vzpřímenější,nemám vepředu štítek,takže při vyšších rychlostech cca nad 170 km/h,mám problémy s větrem,ale stačí přilehnout na nádrž.
Není těžká,takže přední brzda spolehlivě váhu pobere,zadní téměř nepoužívám.
Jelikož jsem ji koupil lehce bouranou,řidítka jsem nahradil širšími motokrosovými,původní se mi zdály dost úzká.Když sem měnil zadní plasty tak to byl docela hlavolam,k baterii je přístup po odklopení nádrže,takže 2 šrouby a si tam.
Digitální přístrojová deska má všechny údaje které potřebuješ,je přehledná,2 paměti na počet ujetých kilometrů jsou výhoda.Ovládací prvky na řidítkách taky bez problémů.Výhoda je spínač výstražných světel,když měl kamarád problém s mášou na jižní spojce,tak jsem ho ocenil.
Nevýhoda je origo výfuk,při větší rychlosti se vůbec neslyšíš,vnímáš jen vibrace a otáčkoměr.
Na plnou 16 litrovou nádrž ujedeš něco přes 250 km a to jí nemusíš nijak šetřit.
Za dva roky co jí mám jsem neměl problém,takže můžu všem vřele doporučit.Na šestikilo má velice slušný výkon a já osobně v nejbližší době měnit stroj nebudu,protože mě stále baví,no a vo tom to je,no ne?

Bystrčák
Bystrčák napsal 18.05.10 v 13:19

Dobrá recenze 10 bodů.

Háďátko
Háďátko napsal 05.05.10 v 21:54

Super motorka, přeji hodně najetých km Dávám 10

_Tomo_
_Tomo_ napsal 24.01.10 v 20:05

Moc pekny stroj :) 10b Mozna by to chtelo vic fotek, ale to urcite pribude casem, ze? :)

Pe.ti
Pe.ti napsal 19.01.10 v 14:20

Naprosto stebou souhlasím dobrá volba 10

Bystrčák
Bystrčák napsal 13.01.10 v 15:13

Pěkná máš 10 bodů . Bystrčák.