Jawa 50/23 Mustang (1981)

Vlastník FiFi.
Vloženo 18.7.2009
Aktualizováno 30.10.2009

Starší stroj od kamaráda za pár korun ... Tohohle Mustanga jsem si pořídil jen tak pro zábavu, na pohrabaní se v tom, upravení, pole, louky a pro bratrance, aby se naučil jezdit

Takže tenhle klasickej Mustang je bohužel bez papírů. Jinak celkový stav ujde, ačkoliv to není nic závratného. Plánuji jiný lak a celkově ho dát do kupy, aby vypadal pěkně, jelikož tyhle poctivé Česko-Slovenské stroje si to zaslouží Bohužel mu chybí kryt kaslíku, kdyby ho někdo měl, tak bych ho celkem bral, pokud by byl za rozumné peníze . Jinak po motorové stránce je v pohodě, chytá na první nakopnntí, volnoběh taky docela funguje a docela dobře jede na fekála. Tot' asi zatím vše, časem přidám snad lepší a zajímavější info. Jinak kdyby byli rady, tipy sem s nima, napište mi je bud na profil, nebo do komentářů. Díky a Jawám zdar ..

Tak už je v trochu lepším stavu. viz deník

Prodáno

FiFi. napsal 19.07.09 v 20:45

Z podobnýho důvodu jsem si ho pořídil A taky na tom užiješ srandy kopec Jinak tenhle je docela v dobrym stavu, ale chce to poupravit, má to svoje mouchy.

FiFi. napsal 19.07.09 v 00:28

Přesně, na VAraderu neni, co dělat. Už mám v hlavě nápady, představy, jak yb měl vypadat, tak jsem zvědavej, co s tim vyvedu.

jetofuk
jetofuk napsal 19.07.09 v 00:17

alespon se ted nebudes nudit

FiFi. napsal 18.07.09 v 23:51

Copak?