Yamaha RD 350 (1988)

Nalezeno 15 záznamů

Hachlblaubachtr
Hachlblaubachtr napsal 09.08.12 v 20:22

Zdravím do Brna,
Především dík za komentář,když jsem dával svoji RD dohromady tak mě překvapia dostupnost dílů samozřejmě ne za ceny v Yamaze Všechno jsem si nechával poslat přes Ebay většinou z Anglie ale jinak taky z Malaisie nebo z Honkongu.Ceny fakt dobrý,dá se sehnat všechno ne jako u těch zlodějů tady.
Dělal jsi něco s motorem?A jak vypadají přívěry?Tam bývá největší bolest že když se včas nevymění simeringy tak se vytlučou a jsou na vyhození.Jinak palec nahoru za to nadšení pro dvoutakt Ať se daří...

Raisidlo77
Raisidlo77 napsal 06.03.10 v 10:50

Cože !? Jak lenivej kamarád ... sem Ti říkal at mne uháníš, ale stejně se čekalo na to futro . Že na to nebyl čas, to jsem Ti říkal .

jura31
jura31 napsal 16.02.10 v 17:48

hmm RDečko...dvoutaktní legenda

Mr.-Freeze
Mr.-Freeze napsal 13.02.10 v 00:10

2stroke:No ty 117tis. km kdo ví... nechci to nějak řešit, chybí mi už jen pár vážnějších vkladů, jinak motorka ok. Už se těším Maximálky ee, budu mít dost kolem 160km/h, stejně se v ČR ani moc rychle jezdit nedá. Díky moc :)
NickSlaughter:No já už právě rozebírám Zatím to není tak hrozný uvidíme dál
Raisidlo77:No budu se těšit, aspon ucítíš pořádný 2T
LeChuligan:Nevypadá moc vábně, ale udělám z ní krasavici, díky
Heršpitz: Jo naverboval mě na ni jeden kamarád a do půl roku stála v garáži Jezdil jsem na tom s komplet rozhašeným motorem a i tak dost dobrý Jojo stačí málo a výkon jde rapidně nahoru :) Je to prostě "have fun" Prodávat se nebude, to fakt neplánuji, už jsme byl poučen že když se jednou koupí, neměla by jít z domu. Díky za chválu, věřím v dobrý výsledek, neutrácím za blbosti, ale jen za nutnosti abych do toho nemusel pořád hrabat brzy snad bude další report Pokud se HODNĚ zadaří, později na jaře bych mohl vyjet.

Heršpitz
Heršpitz napsal 12.02.10 v 12:08

Tos teda dobře vybral. Sice chce malinko pofoukat bebí, ale pak se ti bohatě odmění. Je to jeden z nejlepších dvoutaktů co se dá sehnat. Časem třeba i vyladit pes 80k... Tak si ji šlechti a neprodávej, je to klenot a zhmotnělej adrenalin Dávám za 10 už kvůli tý poctivý snaze to dát do slušnýho stavu a držím palce...

LeChuligan
LeChuligan napsal 06.02.10 v 15:35

taky sem daval dohromady rd125 byla v jeste horsim stavu..tak at se daří

Raisidlo77
Raisidlo77 napsal 31.10.09 v 12:00

Doufám že z jara vyjedem, tak držím palce at to jde rychle. S vidlicema se můžeš na mě spolehnout ... už se těším až navěšíš nalakovaný kapoty

NickSlaughter
NickSlaughter napsal 28.05.09 v 14:54

No bohužel si koupil moto před kompletní GO, takže do ní můžeš narvat jako já klidně 50 tis. kč a to mi věř, že jak něco rozebereš, nebudeš to stačit měnit

2stroke
2stroke napsal 27.03.09 v 15:32

Super, jen ji ještě navrátit do původního stavu ...těm 17 000 nevěř, má to tachometr jenom do 99 999 - čili může být stočená, ale může mít klidně najeto i 117 000...kdo ví. A hlavně s tím netrhej maximálky - zadře se to, ani nemrkneš a za GO motoru dáš u RDčka majland. Hodně štestí s opravou a mnoho štastných km bez nehod .

Mr.-Freeze
Mr.-Freeze napsal 27.03.09 v 13:30

CryingDragon: Jo na 250ccm vodníkovi jsem taky jel, ale bez příver, "jen" s klapkama. Ale těch 35koní to má a je to MOC krásný Jinak dík
Wario: Chce to mít mozek Dík
Big.One: Je to položený na pravou stranu tak někdo vařil řidítko (kvalitně) a pak lešení na masku (držák), ale to je už dávno podle svarů, čili kapotáž popraskaná proto sundaná. Rámu nic není. Tomu bych se nedivil kdyby byl trochu stočenej, ale kdo ví. Třeba moje ČZ je rok 71 a má 54tis, tak proč by tohle nemohlo mít něco pod 17tis když je to r.v. 87, poslední 3 roky to stálo v garáži a předtím kdoví jak dlouhou dobu taky. Jinak rám, brzdy, sedlo, lak co zůstal a motor je v luxusním stavu to zas odpovídá. Nejspíš to je trochu stočený nebo jednou přetočený, protože to má tachometr jen v desítkách tis. km ale kdo ví, třeba jsem měl štěstí, třeba ne :) Jo díky, něco málo v tom už je, ale ty nejhorší vklady mám na nějakou dobu za sebou. Je dobrý že je většina věcí v dobrém stavu, tak za stak do toho už nepadne.
Spijker: To tak nějak sedí Díky

Touringrider
Touringrider napsal 27.03.09 v 08:45

:D super stroj kdyz to funguje... a na obsah a dabu narozeni to fakt jede! a neco spápne... :) myslim ze jestli to das do kupy a zacnes litat a tahat tak se na pumpe smichy neudrzis...

tak hodne zdaru a at slouzi tobe a ne ty ji...!

Big.One
Big.One napsal 27.03.09 v 07:16

Naskočila mi husí kůže. Takže tobě je 17, koupil sis odstrojenou RD350 a veříš těm nesmyslnejm kilometrům. Naskočila mi ještě větší husí kůže. Dobrá, tak se prosím Tě nezabij. Snad Tě nepřipraví o moc peněz.

malson
malson napsal 26.03.09 v 22:18

jo

wario
wario napsal 26.03.09 v 21:36

to bude krasavice , hlavě to někde neroztřel byla by jí škoda

CryingDragon
CryingDragon napsal 26.03.09 v 20:28

já mněl RD 250, už nevím přesně rok, byla to raketa ale nestabilní a navíc docela žrout benzínu (asi muj styl jízdy), jednou se my přervalo lanko plynu, tak jsem ho opravil ale k mému udivu se to chovalo dost debilně, no hruza běs, prostě výmněna lanka a karburátory byly K.O. (za lanko jsem dal něco přez 2 tisíce) cukalo to, chcípalo no fakt mně to dostalo že tohle muže udělat vymněna lanka, tak jsem to dal kámošovy na seštelovaní a opravu (olej v motoru mněl bílou barvu, někde tam tekla voda) všechno dal dokupi, vzal si 2 tisíce a už jsem zase jezdil, mrzí mně že nemám fotky. v té době jsem nemněl foták. Takže přeji hodně radosti z RDčkem a hodně KM bez nehody.