Yamaha YZF-R6 (1998)

Vlastník BADBIKERS
Vloženo 9.2.2009
Aktualizováno 9.2.2009

Takovej milej,ale nelítostnej street.. Moje první motorka s kterou jsem s epodíval z blízka jak že to vlastně rostou jahody..

Koupil tenhle stroj na blbnutí na letišti..Ovšem velké voči a malý respekt zapříčinil, že po pár týdnech ježdění jsem si ustal v jahodách pěstovaných jendou rodinou u JH.. vzhledem k tomu, že jsem jel jenom v žabkách, triku a šortkách - silniční lišej byl fakt úchvatnej..

Na tu "suprovou" vábavu, co jsem měl na sobě, jsem se z toho vyhrabal cekem rychle a cca za měsíc jsem kroužil na dromu v Brně..

Dodatečně velice děkuji mladé paní, (které jsem předvedl salto vpřed přímo před jejím autem) za její pomoc a spolupráci, dík patří i rodině,(které jsem zčhnul jejich jahody) za jejich pomoc a parking motky než jsem si pro ni dojel..

Samozřejmě nesmim zapomenout v děkovačce Zdendulátorovi, která za mně odseděla teorii při motoškole,díky!

Co z toho plyne? Kluci a holky i když si fakt jedete jen pro cigára na pumpu nebo za kámošem za roh - oblečte SE TAK, JAK JE NA motorku potřeba !

Hustokrutoborec
Hustokrutoborec napsal 02.01.10 v 10:38

Hezký :) Neni ta první fotka náhodou na pumpě u Chlumce?

BADBIKERS
BADBIKERS napsal 15.03.09 v 13:52

Jo, hoši bejvávalo, bejvávalo..

jkidrock
jkidrock napsal 17.02.09 v 23:15

koukám že to máš i na STUNT tak to má bejt hlavně se drž

PetrR6R
PetrR6R napsal 15.02.09 v 12:56