Kawasaki Versys 650 (2008)

Vlastník Elzon
Vloženo 12.8.2008
Aktualizováno 12.8.2008

Když se objevila jako novinka na první fotce v časáku, okamžitě mě zaujala. No a už je 2 měsíce doma s 8000 km

Tak na tuhle mašinku jsem přestupoval po čtyřleté zkušenosti s ER5 na které jsem najel nějakých 45000 km. Versysku jsem kupoval novou včetně navigace, padacího rámu a tří kufrů Hepco Becker v barvě motorky. Zatím jsem maximálně spokojenej, šlape jak má, zažila se mnou už i menší dobrodružství ( Rumunsko, Ukrajina ). Oproti ER5 je to ale úplně o něčem jiném, kam jí pošlete tam jede, skvělej zátah ( charakter motoru stejnej ), ani sebemenší náznak vlnění a výborná spotřeba ( průměr tak 4,5 l ). Co mi především vyhovuje, že mi už na rozbitých okrskách necvakaj zuby. Přesto na off road to není.Maximální denní porce km na ní je asi 1100 km ( především dálnice ), ale pravda - měl jsem toho už dost. Na ER5 jsem měl "rekord " 1250 km. Versyska je opravdu povedená motorka - zvláště v zelené

Elzon
Elzon napsal 03.01.17 v 13:03

...díky, už je - Triumph Scrambler

Gapyra
Gapyra napsal 03.01.17 v 12:43 10b.

paradní stroj v krásné barvě. Co bude jako další stroj?

Kreator
Kreator napsal 14.03.12 v 10:36

Versys od pohledu působí dojmem,že svému majiteli nabízí radost ze svezení,a to nejen po silnici,ale i šotolině.Volba kufrů za jedna .A kabátek pro Kawasaki?Jak jinak,než jedovatě zelená .Opravdu pěkná.

HighwayTrooper
HighwayTrooper napsal 05.09.10 v 21:33

Krásná mašina nejen na fotkách, ale i v reálu Tak přeju pořádnou porci pohodovejch kilometrů a třeba zase někdy nad Dubou

GoodFood
GoodFood napsal 27.02.10 v 20:25

Pekna moto - GRATULUJEM!
Prajem vela pohodovych kilometrov po cestach a necestach...