Simson S 51 Elektronik (1988)

Vlastník DFox
Vloženo 26.6.2008
Aktualizováno 7.3.2011

Je to moje první motorka mám jí od února 2008. Koupili jsme ho od jednoho tátova známého z Libochovic který byl prvním majitelem. Jenže simál mu stál pár let v garáži a tak byl mírně zarezlý motor. táta ale válec vyčistil a tak jezdí skvěle.

Moje zkušenosti jsou většinou kladné jezdím s ním po vesnici sice zlobí ale to k tomu patří nejvíc co jsem z něj vytáh tak to bylo 75 km/h ve dvou. Jinak ho moc netáhnu. je to spolehlivá motorka na které se dá parádně vyřádit a projetí se jen tak po silnici taky není k zahození :)

DFox
DFox napsal 03.07.08 v 18:29

Hele ty comogagy tobě je 18 tak máš papíry ale nám je 14 a floydů je tu dost a fakt nechci aby mě chytli : a ty miramoto my nejsme nějaký zazobaný jako vy víš na světě jsou i chudý lidi :o

Cosmogagy
Cosmogagy napsal 30.06.08 v 18:10

zdravim.. musim rict ze chudak simson, vypada obstojne a ty ho trapis na poli a na trati. doufam ze je to aspon bezpapirak, to bych jeste pochopil, ale pokud ma papiry, tak je to podle mne niceni krasne motorky

miramoto
miramoto napsal 30.06.08 v 14:31

čau dost teda krutý proč sis nekoupil něco lepšího podívej se na mě co mám a kolik sem jich měl