Suzuki SV 650S (2003)

Vlastník Milanosor
Vloženo 19.2.2008
Aktualizováno 11.1.2020

R.V. 2003 / 1.reg 2004 Nemecko. Ja byl druhy majitel v CR. Ladak Arow, KN filtr,iridiove svicky, pancerove hadice, klin pod motor, padaky, tmave double-bubble racing plexi, maly drzak SPZ, alarm

První dojmy - Nechtel jsem nahace, ani uplny supersport a 4V také ne. A vyslo z toho SV. Po predchozich strojich pro me jak vysnena hracka.

Nejzasadnejsi cestovatelska prvotina na SV byl pro me rok 2007 - Skotsko

Plan: 8dni , cca 2500km a modleni se aslespon za 4 dny bez deste. V souhrnu to dopadlo asi nasledovne. Prvni a posledni den otravny presun 600km nonstop po dalnici. Potreboval jsem se vyhrabat z Walesu, ktery tou dobou byl postihnuty zaplavou kvuli neprestavajicim destum.Takze predpoved nic moc. Ale po prekroceni hranice Anglie - Wales uz to vypadalo lepe. Na Skotsko srazek prumerne, nekdy az podprumerne. Jako hlavni body bych asi vytycitl nejvissi horu GB Ben Nevis ( dokonce jsem si to i vyslapl, coz je pro motorkare netradicni, travit 5 hodin splhani po kopci misto v sedle:o), ale stalo to za to). Dale asi ostrov Sky, prejezd pres neskutecne krasne udoli a par tech jezirek. Vetsi pamatne mesta uz jsem bohuzel kvuli casu nestacil navstivit, ale i tak to bylo super. Kempovani probehlo vzdy bez vetsi potopy a jeste jedno velke pozitivum bylo to, ze treti den jsem narazil na partu dalsich 11ti Cesko-Slovensko-Kanadskych motorkaru (6 motorek) a pripojil se k nim, protoze plan cesty byl podobny. Supr parta lidi, atmosfera jeste lepsi a myslim, ze vsichni mame na co vzpominat. Bohuzel posledni den se jeden clen vysekal, tak to motorka odnesla. Ridic nastesti jen narazeniny, takze zaplat za to. Plan cesty jsem musel zkratit ale i tak km nabehly na 2832km celkove, z 8 dnu se mi to protahlo na 8 a pul dne (prijel jsem rano v 8 z dovolene a v 10 uz zase zpet do prace ) a zhodnoceni celkove akce A+++ . Vsem doporucuji. Ale minimalne na 14 dni. A nekdy priste, Skotsko navidenou!

14/4/2008

Takze tu mame zase dalsi sezonu 2008. A co me letos ceka? Planu je spousta. Chtel bych se po ose podivat do CR na dovcu, mezitim mozna projet kousek Franci, zase neco pojezdit s kamarada na ostrove a tak nejak uzivat pocasi ( kdyz se zadari ). Jeste ted musim udelat servis ventilu a vse bude pripraveno na dalsi porci cetovatelskych km.Vylepsovat uz snad neni co, takze jen lestim a lestim :o)  Mozna mne ale s SV ceka posledni sezona. Pokud me to zase popadne, tak mam zalusk na BMW GS nebo neco endurackeho, ale to je je ste ve hvezdach.

14/12/2008

Takze sezona uz je nejaky ten patek prakticky ukoncena a co se prihodilo? Dle planu, cestu CR-GB tam a zpet jsem splni bez jakehokolik problemu ( az na ten sileny dest 400 km, to byl mor ). Par vyletu na pobrezi GB ale spise vse smerovalo k tomu, poridit nejaky stroj na vypravu do Maroka a celkove se dovybavit. To se bohudik na posledni chvili vse vydarilo a po trech tydnech na Africkem kontinentu jsme si udelali okruh cca 4tis km cestou-necestou. Vsem kdo maji radi neco jineho nez vsedni pohled na svet a smeruji spise k poznavani neceho opravdu nevsedniho, to doporucuji. Neni to zase tak daleko a opravdu je to jako jiny svet. Lide, priroda, jazyk, strava.

A dalsi sezona? Jak uz jsem nakousl na zacatku teto, tak bych rad vymenil SV za nejaky univerzalnejsi stroj alespon trochu offroad razeni.Takze kdo by mel zajem, na jare bude muj SV mazel k mani. No a pokud bude slouzit zdravi, budou finance a cas, tak snad bude v databazi o dalsiho bahnaka vice :o)

Květen 2009

isle OF MAN

Byl to neskutecny zazitek. I kdyz pravda, ze bych tam byl jeste radsi pri zavodech a nasaval tu atmosferu, ale s kolegou Jakubem na Kawicce jsem objeli ostrov krizem kraze. Kdo navstivi, nezapomene. Doporucuji

28/06/2009

Ac to rikam nerad, motorka moje milovana dojezdila. Pri ceste z GB do CR mne jedem mlady blbecek strelil zezadu na dalnici. Bylo to stesti v nestesti. O par cm jsem minul kufr Passatu predemnou a take jsem zustal trcet v patek v podvecer v Belgii s roztriskanou motorkou a nulovym planem na navrat do CR

Kdyz to shrnu, tak po 6ti mesicich jsem se po pretahovani s pojistovnou domohl toho, ze jsem ztratil spoustu casu, nervu a penez, za nepozornost jednoho blbce v aute. Nikomu nepreji. Ale ja jsem nemel ani skrabanec, takze veliky dik straznemu andeli. A velky dik i SV. Az neskutecke univerzalni maly velky 2V

Ander7
Ander7 napsal 22.12.10 v 11:08

hruby hruby z kama pochazi ty fotky?

genesis
genesis napsal 21.02.08 v 09:54

Ať motka slouží a hodně najetých km bez nehod. Taky jsem takovou měla a na SV nemůžu říci nic záporného.

SValovec
SValovec napsal 20.02.08 v 18:13

Pěkný výlet,pěkný SVéčko

Ninjista
Ninjista napsal 19.02.08 v 22:29

Lenik
Lenik napsal 19.02.08 v 18:57

Parádní výlet, fotky a parádní motka tak ať slouží i nadále