KTM 690 Enduro R (2022)

Aktualizováno 7.3.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

CB600
CB600 napsal 18.01.23 v 13:49 10b.

Tak to už je slušná strojovna .

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 13.01.23 v 14:16 1b.

Za jízdu po lese. Sorry.

Fic6
Fic6 napsal 13.01.23 v 09:07

Maleus - s rally podvozkem to musí být uplně jiná liga, ale ta výška 1 m to už asi není úplně uživatelsky přivětivé :D
NXram - pro mé potřeby zatím fakt nic lepšího není i když tohle už je dost těžké. Ideál by byl 1V 500 s náplněma do 150 kg, ale toho se asi nedočkáme. Kle 500 jsem měl a dokonce dvě. Za mě je to superuniverzál za pár peněz. Na běžné polňačky dostačující. Větší terén a nějaké prudší stoupání to už není - motor moc nejede od spodu, tak se musí dost spojkovat a držet motor v otáčkách.
vapenna - u mě si to buď sedlo a nebo jsem se naučil to tam razantněji kopat jak říkáš.

vapenna
vapenna napsal 12.01.23 v 15:38

Ať slouží k tvé spokojenosti , mám též tuto krásku,falešný neutrál mezi 5-6 mi tam často skáče i po ujetých 6tkm , takže asi normálka , chce to prostě víc kopnout , jinak jsem po roce ježdění spokojen

NXram
NXram napsal 12.01.23 v 15:27 10b.

krásná oranžáda, tohle je fakt asi to nejlepší, co může člověk v téhle kategorii koupit Pokukuji po ni také již skoro rok, ale jelikož by se jednalo jen pro mě okrajovou motorku, nechtělo se mi utrácet tolik peněz ... teď sem udělal takový pokus s KLE a uvidíme jak se to vyvine. Stejně mě tahle motorka nemine buď ve verzi SM nebo enduro. Svezl jsem se na sestřičce 701 SM a byla to velká boomba
Užívej ji ve zdraví

Maleus
Maleus napsal 12.01.23 v 14:16

Zdravím,
gratuluji k mazlíkovi, ať ti dobře slouží a dělá radost! Také jsem zkusil, dobrý dualsport s hmotnostním limitem a k enduru nehodící se rejdem, který omezuje poměrně velký chladič. Měl jsem 14, podvozek RallyeReplika ( snad metr vysoká), výfuk Akrapovič a jeho palivovou mapu (ostrá byla hodně nabroušená ), aretaci falešného neutrálu, rallye víčko nádrže, kryt motoru RD garage, odpojené ABS, KN filtr. Motor super, podvozek libový!!! Skoro jsem uvažoval,že bych se k ní i vrátil, užil jsem s ní 2 roky endura!
tak mnoho zdaru , ať ti vydrží a bez !

PSanec
PSanec napsal 10.01.23 v 13:47 10b.

KTM 690R je pěknej stroj,taky jsem o něm uvažoval.Mám Hondu XR 400 a 650 R/nevýhoda nemají el.starter a já už jsem unavenej senior/.Mám je přes 20 let koupené jako nové,Nikdy žádný problém.Když jsem si loni šel vyzkoušet KTM 690R,ihned jsem pochopil,že Honda je něco úplně jiného,takže,když nenášlapnu,tak musím strkat na kopeček.Přeji ti jen super km.