Yamaha FZ 600 (2001)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Jube
Jube napsal 24.01.22 v 12:44

Zdravím. Vím, že je to FZS 600 Fazer, ale ať dělám, co dělám do motorek na motorkářích přidat nejde. Pokaždé se zařadí mezi Yamahy, ale uletí někam jinam. Buď nesedí kubatura, nebo tip motorky. Asi je na motorkářích Fazerů už moc. Tak je tam aspoň jako FZ 600. Nic s tím nenadělám.

SekošGSF
SekošGSF napsal 23.01.22 v 08:14 10b.

měl jsem přesně takového, dodnes lituji, že jsem ho prodal. Jak píší kolegové, tahle maska mu seděla nejvíc. Myslím, že v dnešní době ufo designů nevypadá vůbec zastarale. takovej rebel
Jen je to FZS, ne FZ

Jube
Jube napsal 20.01.22 v 22:11

Je pravda, že světlo nebylo nic moc, ale viděl jsem Fazera se zčernalými, zaprášenými parabolami. Tam už nic nepomůže, jen výměna. U mého Fazera jsou paraboly v pořádku, akorát se tam za ty leta dostalo trochu prachu. Dal jsem do parabol žárovky o vyšší svítivosti (ne watáži).A fakt se to hodně zlepšilo.

callowsick
callowsick napsal 19.01.22 v 17:06 10b.

Pro mě je tenhle design první generace rozhodně nejhezčí a osobitej - poznáš to na první pohled

Beny73
Beny73 napsal 19.01.22 v 07:16 10b.

Co říci, prostě skvělý a bezporuchový stroj s krásnými analogovými budíky, mašina co za to umí vzít a jak říkáš, jde to i bez elektronických serepetiček. Souhlasím i s tím, že tato maska je nejhezčí. Světlo jsem zapojoval stejně, ale i tak svítí nic moc - slabina všech starších strojů.

milec
milec napsal 18.01.22 v 21:35 10b.

biosák
biosák napsal 18.01.22 v 21:15 10b.