Yamaha FZ 600 (2006)

Vlastník MarcoFish
Vloženo 22.2.2021
Aktualizováno 22.2.2021

Moje první motorka na které jsem si odjezdil cca 30k, Velice spolehlivá a vřele doporučuji.

První dojmy - Slušná motorka pro začátečníka ale i pro toho kdo má najeto. Zajímavá v zatáčkách ale svižná a jízda na ní je taková hladká, až příjemná. Spotřeba je luxusní. Hravě dá rychlost přes 230 a to nejsem žádný drobek.

Motorku bych doporučil pro - Tahle motorka je rozhodně vhodná pro toho kdo se chce naučit jezdit, je opravdu hodná a velice dobře ovladatelná. Já jsem jí posunul v rodině a jsem rád, že jí mám vlastně pořád na očích i když jsem šel do yamaha FZ1 2011

Chtěl jsem na něčem začít a tenhle stroj mi doporučil kamarád, který měl již 15 sezon za sebou a zřejmě se vyzná. Sám má Yamaha FZ8.
Doporučení kamaráda, motorkáře.
Na této motorce mám již najeto přes 30k a žádný problém nikdy nebyl. Každopádně vhodná na to se rozjezdit ale pak si myslím, že po čase nebude stačit. Ale to je jen můj pocit a pořád píši o tom že mám přes 100 kilo.
Motor je super i ten výkon je parádní na poměrně nízký obsah. Podvozek je takový měkčí do zatáček se jako by kroutí ale sedí. Ovladatelnost je super, proto si myslím že vhodná pro začátečníka. Se spolujezdcem jsem necítil velký rozdíl už jen proto že mám 55 kilovou milou a sní jsem to fakt nepoznal, tedy ten rozdíl. Spotřeba super umí za málo i za hodně, podle jízdy, Bez poruch a závad, běžné opravy a údržba. Po dvou sezonách, vůbec žádný mechanický ani jiný problém.
Tahle motorka snese i horší silnice, třeba u nás na Lounsku. Ta nová co mám už jen lepší silnice má tvrdší podvozek.
Cestovat se rozvodně dá, projezdil jsem s přítelkyní takřka celé Čechy. .