Yamaha FZ 600 (2003)

Vlastník Xaver77
Vloženo 7.2.2016
Aktualizováno 10.4.2018

Krásná, rychlá a fajn ovladatelná kráska.

První dojmy - Pěkný zátah od středu a super ovládání v zatáčkách, trochu tvrdší sedlo včetně podvozku, alespoň pro mne (oproti TDM 850), pěkně silný motor a trochu žíznivější vzhledem k nadrži, což má za následek nadměrnou konzumaci kávičky :-D.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátek asi ani ne, spíš pro někoho, kdo už něco méně divokého zkusil.

Yamaha za Yamahu, navíc tento stroj byl jako volba pracovního "nářadí". Jízda je pohodlná, i když oproti TDM je to spíše k horšímu. Ovšem na pružnosti a stabilitě podvozku je to znát. Nejsem žádný závodník, takže hodnotím jen jako rozhlížející se jezdec, co nikam nespěchá. Většinou.
Nemá žádný úložný prostor, buď batoh a nebo kufr a brašny. Ostré a dobře ovladatelné brzdy, silný motor a celkem příjemná váha, prostě fajn stroj.
Nemůže soupeřit se supersporty, ale na krásné projíždění spíše v zatáčkách je jako dělaná.
Servis asi jako u všech ostatních strojů, poruchovost snad malá, krom základních věcí jako jsou brzdy, ložiska a provozní kapaliny, jsem zatím nic většího neřešil.
Na delší cesty za mne asi ne, i když nemyslím si, že je nezvládne, spíše naopak.

Tonyny
Tonyny napsal 09.02.16 v 18:01 10b.

hezky vypada

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 08.02.16 v 18:22 10b.

Krásný a dobrý stroj.