Indian Roadmaster (2019)

Vlastník Nomadic_Rider
Vloženo 21.9.2020
Aktualizováno 21.9.2020

Zapůjčeno jen na víkend v Brněnské prodejně .

První dojmy - Robustní, lehce ovladatelná a naprosto pohodlná. Až bude dostatek financí, tak už vím po čem sáhnout :-)

Zatím to nejlepší na čem jsem kdy jel. Mám s toho lepší pocit než s Harley- Davidson. Za víkend najeto cca 1100 km ve dvou a pecka
Vynikající audio.
Veškeré menu v češtině.
Jen ty výfuky jsou proklatě nízko a člověk při jízdě ve dvou hned v zatáčce škrkne o zem.

jassiak
jassiak napsal 01.12.20 v 09:13 10b.

vajdi217
vajdi217 napsal 28.09.20 v 20:31 10b.

No krása, co víc se k tomuhle parníku dá říci. Myslím že se nepletu - tenhle byl na veletrhu v Brně 2018 a úplně mě uchvátil ( a to jsem na něm nejel ) Ale asi by mě štvaly ty výfuky. Na mojí krásce to můžu naklopit docela fest a ještě jsem výfukem neškrtnul. Ale na všechno se dá zvyknout a za tu parádu by to asi stálo. Tak teď jenom zabrat oběma rukama, když už víš na co vyděláváš

tomcruise77
tomcruise77 napsal 28.09.20 v 10:25 9b.

Když máš love, není co řešit

mildanek72
mildanek72 napsal 28.09.20 v 00:05 10b.

SUPER INDIAN

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 27.09.20 v 11:07 10b.

souhlasím je to super stroj .
Už jsem ji párkrát sedlal a fakt dobrý. Podle mě je hlavně určená pro kvalitní a delší cestování, ale dá se s ní samozřejmě jezdit cokoliv .
Jo Indian je Indian. Držím palce ať si ho pořídíš. Mám na Indiana taky zálusk už nejakou dobu sice na něco jiného než Rodmastra ( Springfilda, Chieftaina ).
Tak se měj a Indian s Tebou .