BMW R 1100 GS (1997)

Vlastník Ambit111
Vloženo 20.8.2019
Aktualizováno 20.8.2019

Velká motorka pro pohodovou jízdu po světě i kolem komína. Konečně netahám kolena po zemi.

Honda XL 1000V Varadero: Brambora se mi prostě víc líbí

První dojmy - Když jsem ji poprvé držel, tak jsem měl obrovský respekt. V podstatě jsem v té době seděl na motorce po pěti letech, takže jsem měl dost obavy. No, projížďku jsem vzal zkrátka, zaplatil jsem a pelášil domů 150km. Foukalo jak blázen, ale s motorkou to nehnulo.

Když jsem si vybíral motorku, tak jsem hledal takovou, na kterou se vejdu při mých 190cm. Samozřejmě tím se výběr poměrně zúžil a stav peněženky mi pomáhal vybírat ročník. Takže v hledáčku bylo Varadero a GS. Výběru nelituji, opravdu je GS veliká motorka, která také něco váží. S tím je potřeba pořád počítat, hlavně při parkování. Za jízdy se mi jeví jako velmi čitelná, brzdy akorát, pěkně se klopí. Ano, trochu má tendenci se naklopit při prudkém přidání plynu kvůli podélné klice. Podvozek docela solidní, ale samozřejmě už je to veterán, takže v porovnání s dnešní generací motorek by asi nevyhrála. Výkonově mi většinou stačí, někdy by pár koníků navíc, ale přišlo vhod. podle mne je to motorka především na české silnice, do terénu se mi zdá přeci jen dost těžká. Když si vezmete batůžka, tak sis tím motka docela v pohodě poradí.

Wehrmacht
Wehrmacht napsal 19.10.19 v 09:58 10b.

Ahoj, dost dobry sedlo. Muzes mi prosim poslat nejake info o nem? Dik, WH
ursus.ursus.actos@gmail.com
PS:do zatacek se moje neklopi, jde smykem