Honda CRF 250 Rally (2018)

Vlastník fantomasbike
Vloženo 23.9.2018
Aktualizováno 25.4.2021

Moje první úplně nová motorka.Jsem spíš na starší motorky ale tuhle jsem prostě musel mít.Mám v garáži Yamahu XTZ 750 Super Tenere a jsem spokojený.Ale dostala se mi do rukou malá Yukina 200 Cross.Malá,lehká,obratná a spousta zábavy.Yamaha má 259 Kg

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

První dojmy - Tuto motorku jsem zaplatil a koupil aniž bych ji viděl a svezl se s ní.Koukal jsem videa a četl recenze.O to zajímavější byl okamžik když jsem vstoupil do prodejny a uviděl ji.Předání proběhlo celkem rychle a první cesta byla na benzinku natankovat.První kilometry ne tachometru jsem jel hodně opatrně.Nezvyklý na otáčky které jsou třeba.Domů jsem to měl 400 kilometrů.Ale po pár kilometrech jsem si to začal užívat.Domů jsem dojel od ucha k uchu :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co se nechtějí tahat s těžkou motorkou a nepotřebují spoustu koní.Na nedělní výlet i na dovolenou.

Doplňky na motorce - Nosič,kufr,závažíčka na řídítka a zásuvka,ochraný rám,zadní madlo,vyhřívané rukojeti,zvýšení řídítek,boční držáky brašen

Co napsat.Pár postřehů mám.Třeba přepínač blinkrů a klaksonu je naopak jak u Yamahy.Takže jsem ze začátku troubil něž jsem dal blinkr a když jsem ho vypínal
Stojan se mi zdá příliš dlouhý.Sesedání je takové na hraně aby nepřepadla na druhou stranu.Sedlo není moc pohodlné ale dá se zvyknout.Ale to jsou drobnosti na které je třeba si zvyknout Dnes jsem zkoušel i jízdu v terénu a spokojenost.Žádný skákání ale jízda lesem a po loukách.

Destroyer
Destroyer napsal 20.12.19 v 17:34 10b.

ty si tiez riadny starinar ked pozeram tvoj profil. A tato mala Honda je fakt dobra motorka. Jedna z mala dobrych Hond

up11OO
up11OO napsal 21.10.19 v 21:23 10b.

Čao kluku...moc pěkná mašina a ještě líp vypadá na živo

fantomasbike
fantomasbike napsal 15.08.19 v 19:21

Ahoj.Ochraný rám jsem sehnal přes Ebay

shutter1973
shutter1973 napsal 15.08.19 v 17:36

Kde jsi sehnal ten ochranný rám?

Díky za odpověď

HondaOK
HondaOK napsal 24.12.18 v 08:55 10b.

Pěkná barva, ale cervená je červená Je to skvělej stroj, mám na něm najeto 4tis a koupě rozhodně nelituji.